Коронавірус здатен скоротити поширення наркотиків

Поширення наркотиків

Поширення наркотиків є глобальною проблемою у всіх містах України. Купити наркотики можна в інтернеті або виготовити в домашніх умовах за допомогою підручних засобів, побутової хімії та продуктів харчування. Найбільшою популярністю користуються наркотики, які легко купити. Наприклад, аптечні наркотики: Кодтерпін, Лірика, Налбуфін та інші барбітурати.

поширення наркотиків

Поширення наркотиків за допомогою закладок збільшує попит на синтетичні наркотики: сіль, амфетамін, метамфетамін. А якщо мова йде про важкі наркотики, то їх поширюють з рук в руки і виготовляють на дому: макове насіння, опіум, дезоморфін. Доступність наркотиків погіршує ситуацію в місті з кожним днем.

Як коронавірус допоможе скоротити поширення наркотиків

В період пандемії коронавірус здатен скоротити поширення наркотиків. Більшість наркоманів не дотримуються заходів безпеки та карантину, але купити наркотики зараз набагато складніше. У зв’язку з дефіцитом продуктів в магазинах виготовлення наркотиків на дому стає скрутним, багато наркоманів відчувають ломку і намагаються замінити наркотики алкоголем.

Це знижує ймовірність поширення наркотиків в кілька разів, але не вирішує проблему наркоманії в глобальному сенсі. Коронавірус істотно ускладнює пошук наркотику через інтернет. Із-за страху кримінальної відповідальності більшість «бариг» скоротили продаж синтетичних наркотиків за допомогою закладок.

Коронавірус і наркотики

Нелегальний продаж наркотиків зараз набирає обертів, і коронавирусній інфекції найчастіше схильні вразливі верстви населення, в тому числі наркомани. Купити наркотики не проблема, але уникнути ризику зараження коронавірусом можна тільки в тому випадку, якщо уникати контакту з людьми і самоізолюватися.

коронавірус і наркотики

Під час карантину наркомани відчайдушно намагаються знайти нову дозу, але наркоторговці скоротили продаж наркотиків на вулицях міста, що може в майбутньому скоротити поширення наркотиків.

Як вплинути на ситуацію

У пошуках дози наркомани ведуть себе агресивно і не віддають собі звіт у своїх діях. Тому якщо ви побачите на вулиці людину, з ознаками вживання наркотиків постарайтеся уникати прямого контакту з нею, наприклад рукостискань або спілкування. Ви не зможете вплинути на ситуацію, якщо не прийміть заходи негайно.

Перебуваючи в суспільстві наркомана, ви піддаєте своє життя небезпеці, адже коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом. Щоб уберегти себе від інфекції дотримуйтеся заходів безпеки та дотримуйтесь правил карантину.