Дезоморфін (наркотик “крокодил”): що це, як діє, передозування, наслідки вживання, лікування

Що таке дезоморфін

Наркотик крокодил, електричка, електроширка – це назви дезоморфіна, які використовують наркомани при обговоренні наркотику і його ефекту. Наркотик для бідних або смертельна зброя, яка миттєво отруює організм?

дезоморфін

Дезоморфін користується популярністю через низьку ціну, виготовлення «крокодилу» в домашніх умовах не рідкість. Інгредієнти для приготування дезоморфіна можна купити в аптеці і в магазинах побутової хімії. Складний склад дезоморфина містить в собі безліч хімічних речовин і брудних домішок, які є продуктами розпаду кодеїну при його виготовленні.

Дія дезоморфіна

Ефект дезоморфіна триває не довго. Коли дія «крокодилу» закінчується наркоман відчуває ломку і психологічне бажання знову відчути стан наркотичного сп’яніння. Дію цього наркотику можна порівняти з іншими важкими наркотиками групи опіатів: героїн, метадон, опіум, морфій.

При ін’єкційному вживанні «крокодил» починає діяти миттєво. Наркоман відчуває розслаблення, ейфорію, наркотик позбавляє від напруги в тілі. Після того, як «прихід» добігає кінця, ефект дезоморфіна стає протилежним – наркоман відчуває дискомфорт, нав’язливі думки про вживання, апатію, тривогу, занепокоєння.

Побічні ефекти дезоморфина – параноя і панічні атаки, безпричинний страх.

Передозування дезоморфіном

При передозуванні дезоморфіном наркоман потребує невідкладної допомоги лікаря-нарколога. Без медичної допомоги стабілізувати стан людини практично неможливо. Надати допомогу при передозуванні може нарколог медичного центру доктора Василенко. Це необхідний захід для того, щоб зберегти людині життя.

передозування дезоморфіном

Наслідки передозування «крокодилом» – це смерть. Передозування зазвичай виникає при вживанні наркотика ін’єкційно і в ненормований кількості. При хронічній стадії залежності ризик передозування зростає, так як наркоман змушений постійно збільшувати кількість наркотику для досягнення ейфорійного стану.

Наслідки вживання дезоморфіна

Наслідки вживання «крокодилу» як і від інших наркотиків, можуть призвести до незворотних наслідків для організму і психіки.

Ампутація рук і ніг – як наслідок ін’єкційного вживання дезоморфіну, руйнування зубів, поява висипу, виразок, запалень на шкірі, дезорієнтація в просторі і порушення координації рухів, психоз – все це наслідки вживання дезоморфина.

Нерідко наркомани, які вживають «крокодил» стають інвалідами або страждають від слабоумства. Летальний результат – неминучий при тривалому вживанні дезоморфина.

Лікування залежності від дезоморфина

Один з найнебезпечніших наркотиків в Українідезоморфін викликає фізичну та психологічну залежність. Щоб позбутися від ломки лікар-нарколог повинен провести детоксикацію і вивести токсичні речовини з організму. Для відновлення психологічного стану знадобиться пройти курс реабілітації за допомогою команди фахівців медичного центру доктора Василенко.

наркотик крокодил наслідки вживання

Хочете позбутися від наркоманії? Своєчасно звертайтеся за допомогою до кваліфікованих лікарів з 20 річним досвідом лікування наркотичної залежності!