Комбіспазм: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Комбіспазм

Здавалося б, звичайні таблетки, які мають знеболюючі властивості і анальгетичну дію, можуть використовуватися не за призначенням! Комбіспазм викликає залежність.

комбіспазм

Наркомани використовують цей аптечний препарат, щоб змінити свідомість, відчути ейфорію і наркотичний ефект. У деяких країнах Комбіспазм заборонений до продажу, але аптеки продовжують поширювати ліки з психотропною дією без рецепта нелегально.

Ефект Комбіспазма

Із-за наркотичного ефекту Комбіспазм вживають у великій кількості. Таблетки зазвичай починають діяти через 10-15 хвилин, і наркоман різко відчуває сонливість, розслаблення, «прихід» – так описують стан наркотичного ефекту самі наркомани.

Дія Комбіспазма закінчується, поступово наркоман повертається до звичних відчуттів, і відчуває бажання знову відчути ейфорію. Тим часом толерантність до Комбіспазму збільшується, і наркоману стає недостатньо однієї таблетки для того, щоб відчути «кайф».

Людина починає вживати одну пачку таблеток, потім дві, і це продовжується до тих пір, поки наркоман не опиниться у пастці залежності від Комбіспазма.

Передозування

Передозування від аптечних наркотиків може з’явитися в тому випадку, якщо наркоман вживав Комбіспазм у великій кількості, або одночасно з алкоголем та іншими наркотиками. Дія алкоголю посилює ефект Комбіспазму і це може призвести до непередбачуваного результату, наприклад передозування.

передозування комбіспазмом

Якщо ви виявили ознаки передозування, але наркоман заперечує вживання наркотиків, будьте пильні і надайте йому першу допомогу! Передозування може призвести до отруєння хімічними речовинами, і наркоман може захлинутися блювотою. Щоб цього не сталося, викличте швидку допомогу або нарколога на дом.

Наслідки вживання

Вживання аптечних наркотиків збільшує ризик виникнення залежності до інших наркотиків. Коли ефект Комбіспазму не приносить ейфоричних відчуттів, наркоман прагне випробувати їх за допомогою інших видів наркотиків.

Розвивається хімічна залежність, і наслідки вживання Комбіспазма можуть призвести до хронічних захворювань шлунка, зниження зору, порушення координації рухів, погіршення пам’яті, передозування.

Лікування залежності від Комбіспазма

Своєчасно звернувшись за допомогою до фахівців медичного центру доктора Василенко, ви зможете позбутися від наркоманії. Комплексне лікування залежності відбувається поетапно, і включає в себе детоксикацію, реабілітацію, лікування психологічного бажання вживати.

лікування залежності від комбіспазму

Після курсу реабілітації організм наркомана повністю відновлюється, налагоджуються природні процеси виведення токсичних речовин, зникають спогади про наркотик і його дію.  Після курсу лікування залежності від Комбіспазму ви забудете про те, що таблетки приносили вам задоволення і позбудетеся від патологічного бажання змінити свою свідомість.