Чого бояться наркомани

Наркотик знищує особистість

Якщо ваша рідна чи близька людина вживає наркотики, забудьте про те, що вона ваш родич. З цих пір поруч з вами знаходиться хитрий, брехливий, виверткий наркоман. Жалість не допоможе позбутися від наркоманії!

страхи наркоманів

У цей період важливо оголосити війну. Пам’ятайте про те, що боретеся ви тепер не зі своїм близьким, а з наркотиком. Не піддавайтеся на маніпуляції і провокації наркомана. Пам’ятайте, що мова йде про життя вашої близької людини!

Що робити далі?

Ваше завдання – взяти ситуацію під контроль, інакше наркоман буде встановлювати свої правила, за якими змусить вас грати. Наркозалежний використовує різні методи для того, щоб виправдати власну залежність: жалість, страх, злість, агресія. Основна мета будь-якої людини, яка вживає наркотики – це домогтися того, що він хоче, а хоче він лише одне – наркотики.

Парадокс співзалежності (саме так називається безсилля рідних перед наркоманом) полягає в тому, що поки рідні не знають, що їх близький вживає наркотики, він ретельно це приховує. Наркозалежний перебуває в постійному страху, шифрує свої розмови по телефону, ховає очі або руки (в залежності від способу вживання). Але як тільки ви дізнаєтеся про проблеми, наркоман нічого не боїться, а близькі знаходяться в жаху.

Керівництво до дії

Часто близькі не розуміють, що робити далі, вони бояться, що наркоман потрапить у в’язницю, чи помре. Саме цей страх робить вас безпорадними. Наркоман веде себе нахабно і зухвало, може вживати на ваших очах. Страх родичів визнати очевидні факти, звернути увагу на ознаки вживання наркотиків і змиритися з тим, що близька людина вживає наркотики змушує їх давати залежному гроші на нову дозу. Якщо ви не хочете стати його рабом, а навпаки, бажаєте допомогти вилікуватися від наркоманії і налагодити своє життя – негайно звертайтеся до фахівців медичного центру Василенко.

родичі наркоманів

Самостійно відбити у наркомана бажання вживати наркотики – неможливо, Психологічна залежність від психоактивних речовин набагато сильніше, ніж звичайні почуття і бажання. Для того щоб змусити наркозалежного відмовитися від вживання наркотиків необхідна мотивація. Розмови і прохання про відмову прийому речовин на стадії активного вживання – марні. Саме тому, для початку, потрібна допомога лікаря-нарколога. Фахівець проведе детоксикацію, за допомогою якої організм наркомана очиститися від токсинів. Після процедури наркозалежний буде в змозі розважливо сприймати інформацію і розсудливо міркувати.

Як змусити наркомана лікуватися?

 Після процедури очищення організму від отруйних речовин, швидше за все, наркозалежний скористається такою тактикою – він відмовиться проходити реабілітацію і буде наполягати на тому, що детоксикація йому допомогла.  Справа в тому, що детоксикація – це лише перший крок до лікування наркоманії.  Для того щоб позбутися від патологічного бажання вживати наркотики необхідний повний курс реабілітації.

 Консультанти по хімічної залежності спільно з психологами проводять роботу щодо позбавлення від психологічної залежності, яка допоможе раз і назавжди перестати вживати наркотики.  Команда фахівців медичного центру Василенко замотивують наркомана до лікування на психологічному рівні.  Якщо ваша близька людина зіткнулася з такою проблемою як наркоманія, не варто впадати в паніку і піддаватися почуттю страху, більш ефективним буде звернутися за допомогою, що допоможе в найкоротші терміни приступити до вирішення проблеми!