Кодування від наркотиків

Що таке кодування від наркотиків

Кодування від наркотиків дозволяє стерти спогади про ейфорію, прихід, задоволення під час вживання наркотичних препаратів.  Потрапляючи в організм, наркотики впливають не тільки на фізичний, а й на психологічний стан наркомана.  Згодом розвивається психологічна залежність від наркотиків.

кодування від наркотиків

Закодуватися від наркотиків, щоб відмовитися від вживання можна попередньо проконсультувавшись з лікарем-наркологом медичного центру доктора Василенко.  Після тестів на вживання і визначення стадії залежності, нарколог-психіатр підбере методи кодування від наркотиків, які будуть ефективні в вашому випадку.

Вибір методу

Вибір методу кодування від наркотиків залежить від декількох факторів.  Попередньо нарколог повинен визначити ступінь шкоди, яку вживання ПАР принесло організму і психіці наркомана.  Після чого за допомогою психотерапевтичних методів фахівець визначить рівень мотивації на відмову від вживання наркотиків.

Якщо наркоман не визнає свою проблему і відмовляється від лікування – знадобитися мотиваційна бесіда.  Психолог стаціонару зможе переконати наркомана лікуватися.  Вибір методу для проведення кодування від наркотиків залежить від ваших індивідуальних особливостей, стадії залежності і тривалості стажу вживання.

Кодування гіпнозом

Кодування гіпнозом – ефективний спосіб кинути вживати наркотики.  Якщо людина легко піддається маніпуляціям психіатра, тоді лікар з легкістю проведе кодування.  Гіпноз дозволяє ввести наркомана в трансовий стан, після чого фахівець викликає відразу до вживання наркотиків на психологічному рівні.

кодування гіпнозом

Під час кодування гіпнозом дуже важливий контакт між лікарем і залежною людиною.  Перш за все, необхідно подолати заперечення, яке властиве кожному наркоману.  Встановивши довірливі стосунки з пацієнтом, нарколог може приступати до кодування від наркотиків за допомогою гіпнозу.

Результат кодування

Результат кодування від наркотиків – це довгострокова перспектива відмови від вживання не тільки наркотичних препаратів, а й алкоголю.  Такий ефект досягається завдяки психологічному навіюванню наркоману наслідків наркотиків і спиртних напоїв для його організму, психіки і життя.

Після кодування наркоман зможе назавжди викреслити з пам’яті спогади про наркотики.  Він не зможе згадати ефект амфетаміну, макового насіння або будь-яких інших видів наркотиків, які раніше пробуджували в ньому тягу, і нав’язливе бажання вжити.  Якщо інші методи лікування виявилися неефективними – скористайтеся кодуванням від наркотиків.