Соннат: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Соннат

Соннат відноситься до лікарських препаратів, чиє завдання допомогти пацієнту впоратися з розладом сну (безсоння). Купити Соннат за доступною ціною можна в аптеці будь-якого міста без рецепта.

соннат купити

Для багатьох людей це лікарський засіб є єдиним способом заснути, але для наркоманів Соннат незамінний і дешевий засіб для посилення дії інших видів наркотиків.

Ефект

Ефект після вживання Соннат настає миттєво, якщо додавати її в розчин для ін’єкцій при виготовленні «ширки» та інших популярних наркотиків. Сонливість, розслаблення м’язів, загальмована мова, розширені зіниці свідчать про те, що людина вживає Соннат.

Аналоги Сондокс, Сонміл, Донорміл – порівняно з Соннат не надають наркотичного ефекту і не користуються попитом у наркоманів. Соннат викликає звикання через підвищення толерантності.

Передозування

Виявивши ознаки передозування Соннат не важко. Нудота й блювання, втрата свідомості, помутніння розуму, погіршення зору – це ознаки передозування. Щоб уникнути смерті і знизити ризик для здоров’я потрібно зателефонувати в медичний центр доктора Василенко.

таблетки

Також ви можете викликати лікаря-нарколога на дом для надання першої допомоги наркоману. Промивання шлунка в домашніх умовах допоможе поліпшити стан людини, але тільки лікар-нарколог зможе надати кваліфіковану допомогу наркоману.

Наслідки вживання

До наслідків вживання можна віднести підвищення толерантності до препарату і зниження його ефекту, перепади настрою, тривожний розлад, депресія, пригнічений стан, безсоння при синдромі відміни препарату, а також хімічну залежність.

Фізична залежність призводить до абстиненції і при передозуванні. Психологічна залежність завдає шкоди емоційному стану і змушує наркомана постійно збільшувати дозування Соннат для досягнення стану наркотичного сп’яніння.

Лікування залежності

Залежність від Соннат виникає, якщо не дотримуватися рекомендацій лікаря і вживати Соннат в немедичних цілях. Для того, щоб підібрати ефективний курс лікування наркоманії знадобитися пройти обстеження у лікаря-нарколога.

лікування залежності від соннат

Детоксикація – це перша міра необхідності для виведення токсичних речовин з організму. Реабілітація – другий етап відновлення від наркотичної залежності на психологічному рівні. Соціальна адаптація – завершальний етап при лікуванні залежності від Соннат. Довіртеся фахівцям, щоб комплексно вирішити проблему наркоманії.