Скільки триває депресія від наркотиків

Ендорфіни

Коли людині добре (після смачної їжі, занятть спортом, приємної зустрічі тощо), у них в організмі виробляються ендорфіни. А коли з’являються ендорфіни – людина відчуває вища почуття задоволення. Наркотики є аналогами ендорфінів по дії. Тільки вони не виробляються організмом, а вводяться ззовні.

ендорфіни

Відразу після вживання наркотиків, людина відчуває «прихід» – найсильніше ейфоричне відчуття, яке триває поки речовина з’єднується з рецепторами. Ще кілька годин, поки наркотик діє, людина насолоджується всім, що відбувається навколо, адже в цей момент вона відчуває найвищу ступінь задоволення.

Побічні ефекти від наркотиків

У міру виведення наркотику з організму, задоволення змінюється симптоми абстинентного синдрому (ломки): пітливість, почервоніння або збліднення шкіри, все тіло болить і ламає, настрій пригнічений. Страх перед ломкою змушує наркозалежного будь-якими шляхами дістати наркотики. Всі думки і дії наркомана спрямовані тільки на це.

Вживання наркотиків через недовгий час позначається на фізичному стані наркомана. Виснаження організму, порушення режиму сну і харчування, висип на тілі, погіршення стану волосся, зубів і нігтів – це все наслідки тривалого вживання наркотичних речовин.

Депресія від наркотиків

В період активної залежності людина втрачає соціальний статус, кидає роботу або навчання, коло спілкування звужується до людей, котрі також вживають ПАВ. Погане самопочуття, відсутність грошей і друзів рано чи пізно змушує наркомана кинути вживання і в такі моменти кожен задається питанням: «Скільки триває депресія від наркотиків

депресія

Передозування – це далеко не найпоширеніша причина, по якій наркомани вмирають. Часто вживання наркотиків призводить до супутніх хвороб, як СНІД, гепатити, зараження крові. Справа в тому, що всі дії наркозалежного, починаючи від видобутку грошей і закінчуючи пошуком і вживанням наркотику – незаконні, тому наступна причина – це кримінал.

Як позбавитися від депресії після наркотиків

Наркоманія – це важке захворювання, яке призводить до ураження внутрішніх органів, розвитку неврологічних і психічних розладів. Наркоман – фізично і психічно залежний від психоактивних речовин, потребує поступового збільшення їх дози. Наркотична залежність розвивається дуже швидко, і людина сама не помічає, як потрапляє в її мережі. Наркотики діють на мозок, і вживаюча людина довгий час вважає, що у неї все під контролем, і при бажанні вона запросто може відмовитися від вживання наркотиків.

Симптоми абстинентного синдрому (ломки) допоможе зняти лікар нарколог медичного центру Василенко шляхом проведення детоксикації.  Але процедура очищення організму від токсинів – це лише перший крок до того, щоб позбутися вживання наркотиків назавжди.  Психологічну залежність допоможуть побороти психологи і фахівці з хімічної залежності.  В умовах стаціонару нашого центру ви зможете відновитися, позбутися наркотичної депресії і назавжди позбутися від бажання вживати наркотики.