Сульфокамфокаїн: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Сульфокамфокаїн

Сульфокамфокаїн відноситься до аналептиків. Цей препарат широко відомий в медицині як ліки при гострій серцевій недостатності, для лікування гіпотонії, а також при інфекційних захворюваннях.

Сульфокамфокаїн

У деяких випадках відомо, що даний препарат використовувався при отруєннях наркотиками, передозуванні і абстинентному синдромі, щоб позбавити людину від болю. Але Сульфокамфокаїн викликає залежність і його застосування в цих цілях лише ускладнює завдання фахівцям при лікуванні наркоманії.

Ефект

Наркотичний ефект Сульфокамфокаїна досягається за рахунок додавання цього препарату в такі наркотики як «винт» і «ширка» з метою посилити їх дію. Крім цього, наркомани вживають Сульфокамфокаїн у період абстинентного синдрому, щоб полегшити свій стан і «очистити організм від токсичних речовин».

Перевищення дози може обернутися передозуванням, серцевим нападом, наслідками для організму і психіки. Використання Сульфокамфокаїна не за призначенням лікаря призводить до побічних ефектів та наркоманії.

Передозування

При передозуванні Сульфокамфокаїном артеріальний тиск може підвищитися до критичної позначки, також можливий гіпертонічний криз. Підвищення толерантності до Сульфокамфокаїну – перша ознака розвитку наркоманії.

передозування Сульфокамфокаїном

Якщо ви не зможете впоратися з проблемою самостійно, то уникнути передозування у вас не вийде. При передозуванні допомогу наркоману повинен надавати лікар-нарколог. Викличте нарколога на дом, якщо ви не можете самостійно приїхати в стаціонар медичного центру доктора Василенко.

Наслідки вживання

До ряду численних наслідків від вживання Сульфокамфокаїна можна віднести не тільки ризики і ускладнення, викликані гіпертонічним кризом і різким підвищенням тиску, але і виснаження судин і серцевого м’яза при тривалому вживанні препарату.

Знизити ризик захворювань серцево-судинної системи і передозування можна, якщо своєчасно звернутися за допомогою до професіоналів. Наслідки вживання Сульфокамфокаїна досить серйозні, і для їх усунення знадобиться пройти курс реабілітації під наглядом медичного персоналу.

Лікування залежності

Курс лікування залежно від Сульфокамфокаїна допоможе відновитися після вживання, позбавиться від ломки і побічних ефектів від вживання наркотику. Лікар-нарколог може надати вам професійну допомогу в домашніх умовах і провести детоксикацію для очищення організму від токсинів.

профілактика та ліквання наркоманії

Реабілітація в стаціонарі медичного центру доктора Василенко допоможе подолати нав’язливі думки про вживання і повернутися до здорового способу життя. Для підтримки результатів курсу реабілітації ви можете відвідувати індивідуальні заняття з психологом та іншими спеціалістами медичного центру.