Чому жінка стає алкоголічкою

Чому жінка п’є

Жінки п’ють з різних причин, і жіночий алкоголізм нічим не відрізняється від чоловічого.  жінки також страждають від запойного алкоголізму, відчувають похмілля і побічні ефекти алкоголю.  При інтоксикації організму відбувається алкогольне отруєння і жінці необхідна детоксикація для виведення токсичних речовин з організму.

жіночий алкоголізм

Алкоголізм у жінок розвивається так само, як і у чоловіків.  Впливають на це різні чинники: невміння справлятися про стресом, проблеми в особистому житті, депресія, генетична схильність до алкоголізму, соціальне оточення.  Наслідки алкоголізму у жінок можуть відбитися на майбутньому її дітей.

Алкоголь і вагітність

Вагітним жінкам категорично заборонено вживати спиртні напоїВживання спиртного під час вагітності може призвести до викидня, деформації плоду, кровотечі, інвалідності матері і дитини.  Високий ризик ускладнень під час пологів, якщо жінка страждає від алкоголізму.

За рік до планування вагітності лікарі рекомендують відмовитися від алкоголю.  Якщо жінка не може вийти із запою, необхідно звернутися до фахівців медичного центру доктора Василенко, щоб допомогти жінці кинути пити.  Відмовитися від вживання необхідно, якщо ви не хочете наражати на небезпеку себе та своїх дітей.

Лікування жіночого алкоголізму

Для лікування жіночого алкоголізму необхідно розуміти причини, за якими у жінки з’явилася тяга до спиртного.  Це може бути генетична схильність і алкоголізм серед всієї жіночої лінії сім’ї або складний період в житті, коли замість допомоги психолога жінка звертається до пляшки, в надії знайти вихід.

жіночий алкоголізм виліковний

Лікування жіночого алкоголізму починається з консультації нарколога, психолога та інших фахівців медичного центру доктора Василенко.  Після повного обстеження організму і бесіди з психологом, лікарі встановлять причину алкоголізму і підберуть курс лікування алкоголізму в стаціонарі, який допоможе жінці кинути пити.

Як кинути пити

Якщо ви усвідомлюєте свою проблему і хочете позбутися від алкоголізму – зверніться до професіоналів.  Ми допоможемо відновити стан організму, а також позбутися від психологічного бажання вживати спиртні напої.  Комплексне лікування алкоголізму у жінок допоможе повернутися до тверезого способу життя.

Лікування алкоголізму в стаціонарі надає вам можливість отримувати професійну допомогу команди кваліфікованих фахівців цілодобово.  Ми підберемо для вас ефективну програму відновлення організму і психіки після надмірного вживання алкоголю.