Ознаки вживання опіатів

Що таке опіати

Наркотики, до яких належить опіум, морфій, макове насіння, метадонце опіати. Так як останнім часом багато лікарськіх препаратів містять у складі синтетичні опіати, до популярних наркотиків опійної групи можна віднести Налбуфин та інші аптечні засоби.

опіати

Опіум добувають з головок маку чи створюють штучним шляхом. Медикаментозне застосування опіуму – зняття сильного болю при серйозних захворюваннях. Наркомани використовують опій, щоб відчути стан наркотичного сп’яніння, ейфорію, «прихід».

Ознаки вживання опіатів

Найбільш очевидні ознаки вживання опіатів – це сліди від уколів на тілі. При тривалому ін’єкційному вживанні можна помітити виразки і рани, які гнояться в місцях ін’єкцій. Часто у наркоманів, які вживають опіати, з’являються запальні процеси, пухлини.

ознаки вживання опіатів

Руйнування зубів, погіршення зору і стрімка втрата ваги – також є ознаками вживання наркотиків опійної групи. По зовнішньому вигляду легко визначити, що людина вживає наркотики. Якщо ознаки наркоманії очевидні – не варто закривати очі на проблему. У разі вживання важких наркотиків кожна хвилина на рахунку, адже мова йде про життя людини.

Як допомогти наркоману

Надати допомогу наркоману, який вживає опіати можна за допомогою декількох методів. Найпоширеніші з них – детоксикація, реабілітація, допомога нарколога на дому. Вони відрізняються один від одного, і в кожному випадку результат лікування залежності від опіоїдів буде різний.

  • Якщо ви хочете зняти ломку від наркотиків, тоді детоксикація – це те, що вам необхідно. Процедуру проводить нарколог в стерильних умовах стаціонару. Для цього використовується медикаментозна терапія. Результат – очищення організму від токсичних речовин. Якщо на цьому етапі ви захочете припинити лікування – гарантія результату відсутня, так як детоксикація не є повноцінним лікуванням наркоманії.
  • Якщо ви вибираєте комплексне лікування залежності від опіоїдів, тоді реабілітація – це те, що ви шукаєте. Завдяки індивідуальному підходу та унікальним методикам лікування наркоманії ви назавжди позбудетеся від психологічної і фізичної залежності від опіатів.
  • Якщо вам потрібна допомога при передозуванні наркотиками – ви можете викликати лікаря нарколога на на дом. Перша допомога наркоману у разі передозування допоможе уникнути смерті від наркотиків і стабілізувати стан. Який з методів лікування залежності вибрати – вирішувати вам.

Лікування залежності від опіатів

 Пройти курс лікування залежності від опіатів в стаціонарі медичного центру доктора Василенко можна після консультації з фахівцями і діагностики стану наркомана на момент звернення за допомогою.  Курс відновлення і реабілітації допоможе не тільки зняти ломку від опіатів, але і стерти спогади про наркотики. 

лікування залежності від опіатів

Після цього людина зможе повернутися до життя без вживання наркотиків.  Кожна людина заслуговує другий шанс, щоб змінитися і стати краще.  І починати трансформацію потрібно з комплексного лікування залежності від опіатів в медичному центрі доктора Василенко.