Чим відрізняється мефедрон від амфетаміну

Що таке мефедрон

Мефедрон – наркотик з синтетичним складом, завдає руйнівної дії на психіку наркомана. Сіль викликає психологічне і фізичне звикання. Купити мефедрон можна за допомогою закладок, залежність від наркотичної солі виникає після першого вживання.

амфетамін мефедрон

Наркотик сіль містить в складі найсильніші наркотичні речовини, які руйнують організм. При ін’єкційному вживанні виникають побічні ефекти – галюцинації, параноя. Смерть від передозування може наступити навіть після першого уколу, тому що наркотик містить в складі синтетичні речовини.

Що таке амфетамін

Амфетамін – теж відноситься до психостимуляторів, як і сіль. Нюхати фен стало популярним і цей наркотик все частіше пробують підлітки, щоб випробувати ейфорію, розслабитися, відчути прилив сил і енергії. Вживання амфетаміну дуже небезпечно і може привести до зупинки серця.

Дія цього наркотику стимулює центральну нервову систему. Після вживання наркоман відчуває високу концентрацію уваги, стає енергійним і товариським. Але з часом можуть розвинутися параноїдальні думки, глибока депресія і думки про суїцид. Ломка від амфетаміну заподіює нестерпні страждання і біль.

Відмінності амфетаміну та мефедрона

На відміну від амфетаміну, мефедрон миттєво руйнує організм. Фен має схожий ефект, але залежність розвивається поступово. Вживання солей набагато небезпечніше, але амфетамін також викликає психологічну залежність, призводить до безсоння, апатії, депресії та інших побічних ефектів для організму і психіки.

сіль фен

Обидва цих препаратів мають синтетичний склад і відносяться до психостимуляторів. Сіль можна нюхати, курити, вводити внутрішньовенно. Амфетамін переважно вживають через ніс. Позбутися залежності не просто, і без допомоги фахівців кинути фен або відмовитися від солі не вийде.

Залежність від наркотиків

При вживанні будь-якого з цих наркотиків розвивається психологічна і фізична залежність. Ломка від амфетаміну заподіює шкоди організму, наркоман відчуває біль. Абстинентний синдром після вживання солей переноситься організмом набагато важче. При наркотичній ломці людина потребує медичної допомоги.

Якщо у вас не виходить кинути вживати самостійно, але ви усвідомлюєте проблему і готові пройти стаціонарне лікування наркоманії – проконсультуйтеся з фахівцями медичного центру доктора Василенко, які підберуть для вас ефективні методи позбавлення від хімічної залежності.