Як стають наркоманами – проби, пробники, тестувальник наркотиків

Що таке проби

Продавці наркотиків часто проводять акції і дають спробувати нову наркотичну речовину безкоштовно. Вони роблять це для того, щоб залучити нових покупців. Наркотики розповсюджуються закладками на вулицях міста і будь-який підліток може стати тестувальником невідомого наркотичного препарату.

тестувальник наркотиків

Діти, які не розуміють небезпеку наркотиків, із задоволенням погоджуються випробувати на собі дію препаратів. Натомість вони повинні написати відгук про ефект і стан наркотичного сп’яніння, який виникає після вживання. Розвивається психологічна залежність від ПАР.

Тестувальник наркотиків

У багатьох інтернет магазинах, які незаконно поширюють небезпечні наркотики, пропонують влаштуватися на роботу тестувальником наркотиків. Коли на ринок потрапляє нова, не вивчена речовина з невідомим складом, наркоторговці шукають людей, які готові проводити експерименти зі своїм здоров’ям і відчувати їх дію на організм.

Після цього виникає бажання знову вжити і людина стає наркоманом. Тестувати ефект нових наркотиків дуже небезпечно, тому що в складі таких препаратів є домішки з синтетичним складом, бруд, пил. Але бажання безкоштовно вжити переважає над здоровим глуздом.

Як стають наркоманами

Наркоманами стають люди різного віку і соціального статусу. Після першої проби наркотику виникає бажання знову випробувати ейфорію. Подолати психологічне бажання вжити неможливо, без допомоги фахівців. Тому багато людей стають наркоманами і потребують допомоги.

закладки пробники

Якщо ваша близька людина стала наркоманом, ви повинні переконати його пройти лікування наркоманії в стаціонарі медичного центру. Курс лікування включає в себе медикаментозну і психологічну допомогу для наркомана і його сім’ї. В результаті лікування у вас вийде позбутися психічної залежності і тяги до вживання.

Як уникнути залежності

Щоб уникнути розвитку залежності не погоджуйтеся тестувати наркотики. Не спілкуйтеся з вживаючими людьми, які можуть спровокувати вас на вживання. Але якщо це вже сталося і ви відчуваєте, що не можете кинути вживати самостійно – зверніться до лікаря-нарколога.

Фахівці підберуть курс лікування, враховуючи ваш стаж вживання і стадію залежності від ПАР. Якщо ви наркоман зі стажем – не впадайте у відчай. Сеанси супер стрес-шокової терапії позбавлять вас від психологічної залежності назавжди, а медикаментозне лікування допоможе позбутися від проблем зі здоров’ям.