Види курильних наркотиків

Які наркотики можна палити

Наркотики, які можна палити, здавалося б не викликають залежності і відносяться до безпечних наркотиків. Марихуана легально продається в багатьох країнах і використовується в медицині. Чи можна вважати куріння наркотиків нешкідливим? Ні, будь-яка наркотична речовина викликає залежність.

курильні наркотики

Палити можна практично всі відомі види наркотиків. Спайс, марихуана, солі, атмфетамін, метадон і навіть екстазі в подрібненому вигляді можна курити. Куріння цих наркотиків наносить миттєвої шкоди психіці, легеням, дихальним шляхам. Відновлення організму може зайняти тривалий період.

Куріння наркотиків – наслідки

Наслідки для організму при вживанні курильних сумішей – це пошкодження слизової, гнійні рани, виразки, висип, проблеми з судинами і тромбоз, захворювання шлунково-кишкового тракту. Якщо курити спайс, розвивається психічна залежність. При вживанні інших наркотиків може виникнути абстинентний синдром.

Фізична залежність виражається в ломці. Наркоман відчуває нездужання і постійне бажання вжити, щоб полегшити свій стан. Психологічна і фізична залежність руйнують життя вживаючої людини. Якщо ви помітили симптоми наркотичної залежності – зверніться до фахівців.

Як кинути палити

Не тільки нікотинова залежність, а й куріння наркотичних препаратів становлять загрозу для життя людини. Щоб кинути палити ви повинні звернутися до нарколога. Лікарі проконсультують вас і допоможуть позбутися від психологічного бажання курити. Кодування від наркотиків також є ефективним.

паління наркотиків

Закодуватися від куріння можна після завершення стаціонарного лікування наркоманії, яке рекомендують лікарі. В цьому випадку ви зможете вирішити проблему комплексно – пройти курс психотерапії, унікальні сеанси супер стрес-шокової терапії, позбутися від захворювань і від психічної залежності.

Шкода куріння наркотиків

Куріння наркотиків завдає такої ж шкоди, як і інші види вживання – нюхати, приймати наркотики ін’єкційно або вживати у вигляді рідини або таблеток. Спосіб вживання ніяк не впливає на наркотичний ефект. Коли залежність від ПАР сформована, без допомоги фахівців кинути вживати не вийде.

Якщо ви помітили, що поведінка і зовнішність вашої близької людини змінилися, у вас є причини попросити наркомана пройти тест на наркотики. Скористайтеся наркологічною допомогою, щоб запобігти шкоді куріння наркотиків для організму і кинути вживати.