Які є способи кинути вживати наркотики

Способи кинути вживати наркотики

З відомих методів кинути вживати наркотики найбільшою ефективністю користуються сукупність медикаментозних та психотерапевтичних.  Комплексне лікування залежності допоможе позбутися від фізичної та психологічної залежності і кинути вживати ПАР на будь-якій стадії залежності.

способи кинути вживати наркотики

По завершенню курсу лікування наркоманії лікарі рекомендують пройти кодування від наркотиків, щоб закріпити результати реабілітації.  Ще один спосіб – провокація, коли в організм людини вводиться невелика кількість наркотику і настає клінічна смерть.  Цей метод використовують за бажанням пацієнта.

Медикаментозне лікування

Медикаментозне лікування наркоманії включає в себе огляд лікаря-нарколога та інших лікарів, який проводять повну діагностику стану організму на момент звернення за допомогою, щоб виявити захворювання наркоманів і скласти індивідуальний план лікування, який починається з детоксикації.

Лікар-нарколог допоможе зняти ломку від наркотиків, відновити сон, усунути побічні ефекти вживання.  Симптоми фізичної залежності лікуються за допомогою крапельниць, уколів і ліків.  Відновлення організму допомагає поліпшити самопочуття наркомана і позбутися від фізичної залежності.

Психотерапевтичне лікування

Психотерапевтичне лікування залежності від наркотиків досягається завдяки індивідуальним і груповим консультаціям психолога, сімейним консультаціям, які допомагають позбутися від співзалежності, сеансів гіпнозу і супер стрес-шокової терапії, які допомагають назавжди позбутися психологічної залежності.

методи кинути вживати наркотики

Перебуваючи під цілодобовим наглядом психолога, психіатра і психотерапевтів наркоман отримує комплексну допомогу, яка спрямована на усунення психологічного потягу до вживання.  Після психотерапевтичних методів наркоман забуває про ефект наркотиків і позбавляється від нав’язливих думок про вживання.

Ефективне лікування наркоманії

Ефективні методи лікування наркоманії – це курс реабілітації в стаціонарі, де лікарі нададуть залежній людині професійну допомогу і допоможуть позбутися від фізичної та психологічної залежності.  Після курсу лікування ви можете пройти провокацію або кодування від наркотиків, щоб уникнути зриву після реабілітації.

Якщо ви помітили ознаки наркоманії у своєї дитини – негайно зверніться до фахівців, які проведуть тести на вживання наркотиків і складуть індивідуальний план відновлення психіки і фізичного стану після вживання наркотичних препаратів і допоможуть позбутися від залежності.