Сироп від кашлю викликає залежність – аптечна наркоманія

Які аптечні сиропи викликають залежність

Здавалося б, кожна людина при застуді хоча б раз в житті купувала сироп від кашлю, щоб позбутися від мокротиння і зняти запалення горла.  Але мало хто замислювався про склад деяких сиропів, які можна купити в аптеці.  Кодеїн широко використовується, як фармакологічний засіб, який допомагає позбавитися від кашлю.

сироп від кашлю

Зворотний бік – залежність від кодеїну.  Деякі назви аптечних сиропів і таблеток, які здатні викликати залежність вам напевно знайомі – Пенталгін, Нурофен плюс, Коделак, Терпінкод, Кодтерпін.  Залежність виражається в психологічному потязі до вживання.

Чому сиропи від кашлю викликають залежність

Причина, по якій сиропи від кашлю викликають залежність – це зміст кодеїну в складі.  Кодеїн – це наркотик, якщо вам запропонують використовувати Кофекс – сироп від кашлю з високим вмістом кодеїну в складі, задумайтеся про наслідки тривалого вживання медичного препарату, який викликає залежність.

Препарати з кодеїном у складі здатні викликати не тільки психологічну залежність, а й абстинентний синдром.  Наприклад, ломка від Кодтерпіну виражається в тривалій безсонні, головному болі, хворобливих відчуттях в м’язах і кістках.  Кодеїнзалежна людина потребує професійної допомоги.

Як кинути вживати кодеїн

Кодеїн також міститься в енергетиках і слабоалкогольних напоях.  Будьте пильні при виборі ліків від застуди.  Дотримуйтесь рекомендації лікаря, який призначив вам сироп з кодеїном у складі.  Якщо ви помітили ознаки залежності від кодеїну – повідомте про це лікаря або зверніться до інших фахівців.

залежність від кодеїну

Лікар-нарколог проведе детоксикацію і допоможе вам позбавитися від наркотичної ломки.  Подальше лікування залежності від кодеїну проходить в стаціонарі медичного центру доктора Василенко, де ви позбудетеся від психологічного бажання вживати, а також від фізичної залежності і абстинентного синдрому.

Як запобігти розвитку залежності

Щоб запобігти розвитку залежності від кодеїну ніколи не перевищуйте терміни лікування, які призначив вам лікар.  Якщо у вас є можливість не вживати медичні препарати з кодеїном в складі і є інші варіанти лікування – використовуйте альтернативні способи позбутися від застуди.

Запобігти залежність від кодеїну можна, для цього не використовуйте сиропи від кашлю з метою випробувати ейфорію і стан наркотичного сп’яніння.  Уникайте вживання препаратів з кодеїном у складі і повідомте лікаря, якщо у вас виникнуть ознаки залежності від кодеїну для складання подальшого лікування.