Що таке психологічна залежність від алкоголю

Психологічна залежність від алкоголю

Багато людей помилково вважають, що алкоголік не може кинути пити самостійно через відсутність сили волі або через слабкий характер.  Але проблема набагато серйозніше – справа в тому, що алкоголізм – це психологічна залежність.  Відмовитися від вживання спиртного алкоголіку важко, але це реально!

психологічна залежність від алкоголю

Психологічна залежність від алкоголю з’являється коли невелика порція спиртного вже не призводить до стану алкогольного сп’яніння і алкоголік збільшує дозування, щоб випробувати ейфорію.  Зростає толерантність до спиртних напоїв і розвивається психологічна потреба у вживанні.

Прояви психологічної залежності

Як зрозуміти чи є у вас психологічна залежність від алкоголю?  Симптоми психологічної залежності можна помітити на ранок після застілля.  Якщо у вас є бажання продовжити пити – значить ваша алкогольна залежність розвивається.  Якщо ви не можете вийти з запою – у вас вже сформувалася психологічна залежність.

Щоб кинути пити алкоголь, необхідно звернути увагу на стадії алкогольної залежності.  І якщо ви помітили синдром похмілля або нав’язливе бажання вживати, навіть коли ваш організм цього не вимагає – вам необхідна консультація нарколога про методи лікування алкоголізму.

Як позбутися психологічної залежності

Кодування або підшивка допоможе позбутися від психологічної залежності.  За допомогою унікальних сеансів гіпнозу і супер стрес-шокової терапії, які застосовуються в медичному центрі доктора Василенко, алкоголік назавжди позбудеться від психологічного бажання вживати спиртні напої.

психічна залежність від алкоголю

Психотерапевтичне лікування спрямоване на усунення психічної залежності, яка з’являється при хронічному алкоголізмі.  Для підтримки результатів лікування алкоголізму в стаціонарі ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій лікарів і уникати старого кола спілкування, шкідливих звичок, провокацій.

Лікування психологічної залежності

Лікування психологічної залежності від алкоголю починається з огляду у лікаря-нарколога.  Фахівці проводять детоксикацію, щоб очистити організм від токсичних речовин і поліпшити стан алкоголіка.  Після діагностики нарколог підбере методи лікування алкогольної залежності, які допоможуть кинути пити.

Назавжди позбутися від алкоголізму можна!  Якщо ви пробували різні способи кинути пити, але до сих пір відчуваєте психологічне бажання випити – вам знадобитися комплексне лікування алкоголізму.  У медичному центрі доктора Василенко ви позбудетеся від психологічної залежності назавжди.