Лікування важкого алкоголізму

Позбавлення від важкого алкоголізму

Алкоголізм у важкій формі піддається лікуванню.  Своєчасне звернення за допомогою гарантує відмову від спиртного при правильному, повноцінному курсі реабілітації і відновлення психічного і фізичного стану алкоголіка.  Усунути наслідки алкогольної залежності можна в медичному центрі доктора Василенко.

лікування важкого алкоголізму

Позбавлення від важкого алкоголізму починається з детоксикації.  Це допоможе вивести токсичні речовини з організму і нормалізувати обмін речовин.  Перевага стаціонарного лікування алкоголізму у важкій формі в тому, що алкоголік отримує цілодобову медикаментозну допомогу.

Стадії алкоголізму – лікування

Лікування алкогольної залежності на різних стадіях починається з консультації лікаря-нарколога та включає в себе комплексну медичну та психотерапевтичну допомогу команди фахівців.  Залежно від тривалості стажу вживання алкоголю підбирається курс лікування для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

При хронічному отруєнні організму спиртними напоями в ньому накопичуються токсичні речовини.  На ранній стадії позбудеться від наслідків вживання алкоголю простіше, ніж при важкій формі алкогольної залежності.  Якщо у вас з’явилися проблеми зі здоров’ям через алкоголізм, наприклад цироз печінки – зверніться за допомогою.

Проблеми в лікуванні

Єдиною перешкодою при лікуванні важкої форми алкоголізму може бути небажання алкоголіка пройти лікування.  Переконати алкоголіка лікуватися можна, за допомогою психолога медичного центру доктора Василенко.  Не використовуйте примусове лікування алкоголізму або народні методи, щоб допомогти алкоголіку кинути пити.

позбавлення від важкого алкоголізму

Не можна змусити алкозалежного відмовитися від шкідливої ​​звички, якщо він цього не хоче.  Але ви можете звернутися до професіоналів, які допоможуть алкоголіку придбати бажання відмовитися від вживання спиртного, пройти курс лікування в стаціонарі, а так само процедуру підшивки або кодування від алкоголізму.

Комплексне лікування

Медикаментозна терапія включає в себе детоксикацію або УБОД – це допоможе в найкоротші терміни вивести продукти розпаду алкоголю з крові, очистити організм від токсинів і нормалізувати правильну роботу внутрішніх органів, а так само позбутися захворювань алкоголіків, наприклад цукрового діабету.

Психологічна допомога алкоголіку і його сім’ї спрямована на відновлення довірчих взаємин між алкоголіком і його близькими.  Навчиться справлятися зі стресом і уникати провокацій від товаришів по чарці, вміння сказати “Ні”, і навчиться вести здоровий спосіб життя вам допоможе психолог, психотерапевт і інші фахівці стаціонару.