Алкоголізм вихідного дня

Алкоголізм у вихідні

Вживання алкоголю у вихідні багато людей вважають безпечним.  Розпивання спиртного в помірній кількості на святах в компанії товаришів по чарці або під час сімейного застілля вважається нормою в більшості сімей.  Але помітити, як розвивається алкоголізм і коли формується залежність від алкоголю, буває дуже важко.

алкоголізм вихідного дня

Вживання алкоголю у великих кількостях швидко переростає в хронічний алкоголізм.  Можуть з’явиться супутні проблеми зі здоров’ям – руйнування печінки, серцево-судинної системи, розвиток цукрового діабету.  Алкоголік потребує допомоги фахівців, якщо зловживає спиртними напоями.

Зловживання алкоголем

Зловживання спиртними напоями призводить до формування психологічної та фізичної залежності.  Фізична залежність від алкоголю виражається в похмільному синдромі, тязі до спиртного у алкоголіків, запійному алкоголізмі і небажанні відмовлятися від вживання.

Допомогти алкоголіку кинути пити може його сім’я, якщо звернутися до фахівців медичного центру доктора Василенко.  Детоксикацію проводять в стаціонарі, щоб позбавити алкоголіка від похмілля і стабілізувати його стан.  Після чого нарколог підбере ефективні методи лікування алкогольної залежності.

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму вихідного дня починається з виклику лікаря-нарколога на дом.  Якщо ви не знаєте, як зупинити запійний алкоголізм або як переконати алкоголіка пройти лікування – довіртеся професіоналам.  Подолати заперечення і визнати проблему допоможе психолог стаціонару.

лікування залежності

Після бесіди з психологом у алкоголіка з’явиться бажання відмовитися від вживання спиртних напоїв.  Лікарі проведуть необхідні медикаментозні і психотерапевтичні процедури, щоб допомогти алкоголіку кинути пити назавжди.  Комплексне лікування алкогольної залежності починається з добровільного бажання відмовитися від спиртного.

Результат лікування

Результат лікування алкогольної залежності в стаціонарі – це довічне утримання від вживання спиртного.  Ефективність курсу лікування алкоголізму залежить від своєчасного звернення за допомогою до фахівців.  Якщо ви помітили ознаки алкогольної залежності – викличте нарколога на будинок.

Допомога нарколога необхідна, щоб купірувати абстинентний синдром.  Після медикаментозного лікування алкоголіку нададуть допомогу інші фахівці: психолог, психіатр, психотерапевт.  Це допоможе позбутися від психологічного бажання пити і повернуться до тверезого способу життя.