Хвороби батьків наркоманів

Співзалежні батьки

Батьки, дружини і діти наркоманів страждають від співзалежності, іноді не усвідомлюючи цього. Їх хвороба обумовлена ​​гіперопікою і спробами контролювати життя залежної людини. Найчастіше така модель поведінки не приносить позитивний результат і переконати наркомана пройти лікування не виходить.

родина наркомана

Співзалежність виникає раніше, ніж залежність від ПАР. Це проблема психологічного характеру, так як сім’я змушена вирішувати проблеми, які виникають через вживання – борги, кредити, ломбарди. Сім’ї наркоманів повинні позбутися від співзалежності, щоб допомогти близькій людині кинути вживати.

Неврози

Невроз – одна з хвороб, яка розвивається у батьків залежної людини. Постійна напруга, емоційні зриви, психологічний дискомфорт призводять до розвитку неврозів. В курс лікування наркоманії входить допомога для співзалежних, в тому числі лікування неврозу та інших розладів психіки.

Допомога психолога для батьків допоможе стабілізувати психологічний та емоційний стан. Наші фахівці навчать вас уникати стресових ситуацій і сприймати залежність, як хворобу. Завдяки психотерапії і сімейним консультацій ви відновите довірчі відносини в родині.

Нав’язливі страхи

Страх переслідує батьків наркомана під час активного вживання, протягом курсу лікування і після реабілітації. Цей страх стає звичкою і є руйнівним. Батьки бояться, що дитина повернеться до вживання навіть після лікування наркоманії в стаціонарі медичного центру.

хвороби

Позбутися від страху необхідно, щоб в першу чергу уберегти себе від нервових зривів і панічних атак. Вживати чи ні – це вибір самого наркомана і ви ніяк не можете вплинути на його усвідомлене рішення. Ви повинні подбати про себе і про своє психічне здоров’я і довірити життя вашого близької людини фахівцям.

Як відновити здоров’я

У медичному центрі доктора Василенко батьки проходять лікування разом зі своїми дітьми, які вживають наркотики. Це невід’ємна частина курсу лікування наркоманії, щоб батьки отримали необхідну психологічну допомогу і підтримували свою дитину, яка погодилась відмовитися від вживання наркотиків.

Ми допоможемо відновити здоров’я, поліпшити самопочуття і емоційний стан. Фахівці нададуть вам професійну допомогу і допоможуть позбутися від співзалежності. Якщо ви втомилися відчувати стрес через вживання наркотиків – зверніться за допомогою до компетентних фахівців!