Які варіанти лікування наркоманії існують

Методи лікування наркоманії

Популярні методи лікування наркоманії – це психотерапевтичні та медикаментозні. Вибір методу залежить від вашого стажу вживання і стану організму і психіки. У деяких випадках відмовитися від наркотиків може допомогти кодування, в інших знадобитися тривала реабілітація.

методи лікування наркоманії

У медичному центрі доктора Василенко лікування наркоманії триває 1 місяць. Саме стільки часу потрібно фахівцям, щоб назавжди позбавити залежну людину від психічної залежності від ПАР і бажання вживати наркотики. У реабілітаційних центрах курс лікування може тривати до 1 року.

Примусове лікування

Примусове лікування наркоманії – один з методів, який рекомендують на форумах для наркоманів інші батьки, які зіткнулися з цією проблемою. Але цей вид лікування не ефективний. Ми не використовуємо примусові заходи, щоб змусити наркомана відмовитися від вживання.

Ми проводимо психотерапевтичні бесіди за участю психолога та психіатра, а також сімейного психолога, щоб допомогти наркоману усвідомити шкоду наркотиків для його життя і прийняти рішення відмовитися від вживання. Також ми надаємо допомогу батькам, які страждають від психологічних травм і співзалежності.

Кодування від наркотиків

Кодування є ефективним і за бажанням пацієнта після курсу лікування ми проводимо провокацію, щоб переконатися у відсутності тяги, а також кодування під наглядом медичного персоналу. Гіпноз і сеанси супер стрес-шокової терапії зарекомендували себе, як ефективні методи в 85% випадків.

допомога наркозалежним

Комплексне вирішення проблеми наркоманії включає в себе медичне обстеження і лікування захворювань наркоманів, психотерапію, гіпноз, супер стрес-шокову терапію, лікування співзалежності, індивідуальні та групові консультації з фахівцями наркологічного стаціонару.

Стаціонарне лікування

Лікування в стаціонарі проводять висококваліфіковані фахівці. Ви можете бути впевнені в тому, що пацієнт отримає анонімну допомогу, психологічну підтримку, шанобливе ставлення, доступ до інтернету і мобільного телефону, а також професійну допомогу під час і після лікування наркоманії в стаціонарі.

Переваги стаціонарного лікування в тому, що перебуваючи під цілодобовим наглядом фахівців залежна людина отримує комплексну допомогу та моральну підтримку протягом усього курсу відновлення. Вибір методу для позбавлення від наркотичної залежності допоможуть підібрати фахівці.