Як зрозуміти що пора лікуватися від алкоголізму

Багато людей не можуть визначити грань між помірним вживанням спиртного та алкоголізмом. Як зрозуміти що пора лікуватися від алкоголізму? В першу чергу будьте чесні перед собою і дайте відповідь на одне питання – ви готові відмовитися від спиртного назавжди? Якщо ні, продовжуємо аналізувати.

чоловічий алкоголізм

Чому ви не уявляєте своє життя без спиртного? Первинний ефект алкоголю дозволяє вам розслабитися і відпочити? Якщо ви відчуваєте тягу до спиртного і з нетерпінням чекаєте вихідних під приводом відпочити від важкого робочого тижня і випити – то ви виправдовуєте свою залежність.

Як визначити стадію алкоголізму

Ми допоможемо вам визначити стадію алкоголізму. Таке поняття, як алкоголізм вихідного дня, виникає на ранній стадії залежності. Згодом тяга до спиртного починає переважати й ви з нетерпінням чекаєте приводу, щоб випити на самоті або в колі товаришів по чарці.

Далі ви почнете помічати, що втратили інтерес до роботи, сім’ї, побуту, хобі. Психологічна залежність буде переважати, потім з’являться побічні ефекти – похмілля, алкогольна інтоксикація, білочка. Ви будете пити, щоб поліпшити своє самопочуття. На цій стадії настає хронічне пияцтво.

Як кинути пити самостійно

Втрата контролю – це одна з ознак залежності. Якщо ви не можете зупинитися і кинути пити самостійно – вам потрібна допомога фахівців. Визнати проблему буває не легко, але наші психологи допоможуть вам подолати заперечення і погодитися пройти лікування алкоголізму.

жіночий алкоголізм

У медичному центрі Василенко вам нададуть всебічну допомогу. Лікарі проведуть обстеження організму, визначать стадію залежності та наслідки спиртного. Після детоксикації ви будете відвідувати психолога, групові та індивідуальні сеанси психотерапії, щоб позбутися від тяги.

Наслідки алкоголізму

Якщо ви своєчасно не звернетеся за допомогою, наслідки алкоголізму не змусять себе чекати. Ваш стан буде погіршуватися з кожним днем. Хвороби, від яких помирають алкоголіки можна запобігти. Довіряйте своє життя професіоналам, щоб відмовитися від спиртного назавжди.

Ще одним доказом того, що вам пора звернутися за допомогою є слова ваших близьких про проблему алкоголізму. Якщо хоча б раз у вашій родині виникали сварки на ґрунті зловживання спиртним – задумайтеся про те, що вас чекає, якщо ви не зупините розвиток залежності.