Від яких хвороб вмирають алкоголіки

Сім’ї, які хочуть знайти переконливі аргументи, щоб допомогти алкоголіку кинути пити часто шукають в інтернеті інформацію: “Від яких хвороб вмирають алкоголіки?” Доведено, що алкоголізм це хвороба зі смертельними наслідками, без допомоги фахівців запобігти згубні наслідки неможливо.

хвороби печінки в алкоголіків

Алкогольний цироз – це захворювання, яке з’являється в слідстві хронічного пияцтва і зловживання спиртними напоями. Клітини печінки не справляються з навантаженням і починають відмирати. Без належного медикаментозного лікування цироз печінки в алкоголіків призводить до загибелі.

Захворювання печінки в алкоголіків

При пияцтві, печінка алкоголіка приймає на себе основний удар, як і серцево-судинна система. Для її відновлення знадобитися пройти діагностику, комплексне медичне обстеження і скласти план медикаментозної терапії. Проходити лікування необхідно в стаціонарі, під наглядом лікарів.

Крім всім відомих руйнувань печінки та цукрового діабету в алкоголіків можуть з’явитися такі проблеми як алкогольний гепатит, хронічний вірусний гепатит C. Під керівництвом фахівців медичного центру доктора Василенко ці проблеми вийде усунути та відновити стан пацієнта з залежністю.

Як знизити ризик хвороб печінки

Якщо ви хочете знизити ризик хвороб печінки, вам необхідно відмовитися від спиртного назавжди. Без професійної допомоги зробити це не вийде. Але якщо при симптомах алкоголізму ви своєчасно звернетесь по допомогу – ми допоможемо позбутися психологічної та фізичної залежності.

лікування печінки

Інші шкідливі звички, такі як нікотинова залежність, малорухливий спосіб життя, вживання наркотиків або переїдання – можуть вплинути на стан вашої печінки. Тому вирішивши проблему алкоголізму ми рекомендуємо повністю змінити спосіб життя, щоб запобігти різним захворюванням.

Як кинути пити

Якщо ви намагалися кинути пити без сторонньої допомоги, але тяга до спиртного повернула вас до вживання – рекомендуємо пройти стаціонарне лікування алкоголізму. Фахівці з великим і успішним досвідом роботи нададуть вам професійну допомогу і допоможуть позбутися від залежності.

На завершення комплексного медикаментозного і психотерапевтичного лікування ми проведемо кодування або підшивку, за бажанням пацієнта. Це допоможе знизити ймовірність зриву після лікування. Зверніться в приватний медичний центр, щоб відмовитися від вживання спиртного.