Що робити при білій гарячці в алкоголіка

Багато сімей, які змушені жити з тим, хто п’є задають питання: “Що робити при білій гарячці в алкоголіка?” В такому стані алкоголік поводиться неадекватно і не може адекватно оцінювати свої дії. Близькі люди не можуть відчувати себе в безпеці під час психозів або запоїв.

білочка у алкоголіка

Перша допомога при білій гарячці в алкоголіка – це звернутися до нарколога. Лікар допоможе купірувати напади агресії й неадекватної поведінки за допомогою детоксикації організму. Процедуру рекомендується проводити в стаціонарі, щоб людина перебувала під наглядом лікарів і не могла заподіяти шкоду собі або іншим людям.

Симптоми білочки в алкоголіка

Які симптоми білочки в алкоголіка допоможуть вам визначити, що пора звернутися до лікарів? Якщо в родині є алкоголік, який страждає від запоїв, після яких він поводиться неадекватно, проявляє агресію або навіть насильство по відношенню до оточуючих людей – необхідно терміново звернутися по наркологічну допомогу.

Лікар-нарколог медичного центру доктора Василенко допоможе вивести токсичні речовини з організму. Відновлювальна крапельниця для тих, хто п’є допомагає зупинити дію етилового спирту, усунути психози, неврози, галюцинації й справитися з нападами алкогольного делірію.

Психічні розлади в алкоголіків

Психічні розлади в алкоголіків є наслідком хронічного отруєння організму токсичними речовинами. Якщо людина п’є щодня, її стан буде стрімко погіршуватися. Психози будуть проявлятися як в стані алкогольного сп’яніння, так і в періоди стриманості. Агресивна поведінка свідчить про порушення в роботі головного мозку.

біла горячка

Психіці наноситься удар, під впливом спирту людина втрачає контроль над своїм мисленням і поведінкою. Алкоголік може не усвідомлювати, що він робить неправильно і здатний завдати шкоди собі чи близьким людям.

Як допомогти алкоголіку

Якщо ви не знаєте, як допомогти алкоголікудовірте це професіоналам в області наркології та психіатрії. Ви повинні звернутися до фахівців, які проведуть очищення організму від токсичних речовин і підберуть медикаментозну терапію, щоб усунути напади психозу під час білій гарячці.

Після детоксикації ми рекомендуємо пройти стаціонарне лікування алкоголізму в медичному центрі доктора Василенко. Комплексний підхід дозволяє усунути побічні ефекти спиртного, а так само психологічну залежність – тягу до вживання алкогольних напоїв.