Як вилікувати наркомана без його відома

Як допомогти наркоману вилікуватися

Щоб допомогти наркоману кинути вживати наркотики ви не повинні шукати примусове лікування наркоманії.  Багато зневірених сімей вдаються до цього методу, тому що не знають як впоратися з наркоманією і переконати наркомана пройти лікування від наркозалежності.  Але мало хто замислюється про наслідки примусового лікування наркоманії.

як вилікувати наркомана

Що відбувається з наркоманом, якщо використовувати метод примусових заходів медичного характеруПсихіка наркомана пошкоджена вживанням ПАР, тому категорично заборонено застосовувати психологічне або фізичне насильство до наркозалежних.  Це може привести до думок про самогубство або спроб суїциду.

Як вилікувати наркомана без його відома

Без відома пацієнта неможливо допомогти йому позбутися від залежності.  Якщо ви пробували звертатися до народної медицини, цілителів, ворожок і інших нетрадиційних методів лікування наркоманії – ви могли переконатися в тому, що це не ефективно і не приносить результат, а наркоман продовжує вживати наркотики.

Успішне лікування наркозалежності безпосередньо залежить від ступеня мотивації.  Якщо наркоман не хоче лікуватися – ваше завдання звернутися до фахівців, які допоможуть переконати залежну людину пройти курс лікування наркоманії в стаціонарі.  Після добровільного бажання людини відмовитися від вживання їй можна надати допомогу!

Що робити якщо наркоман заперечує вживання

Якщо залежний не визнається в тому, що він вживає наркотики і придумує різні виправдання, наприклад: “Це було один раз”, “Я можу контролювати вживання наркотиків”, “Тільки ін’єкційні наркотики викликають залежність”, “Марихуана – не наркотик” та інші,  знайте – ваш близький вже потребує допомоги.

як допомогти наркоману вилікуватися

Однією з ознак наркоманії є заперечення залежності.  Це відбувається тому, що психологічна залежність настільки сильна, що не дозволяє наркоману уявити життя без наркотиків і провокує всілякий опір спробам кинути вживати і повернутися до тверезого життя.

Як позбутися від наркозалежності

Щоб позбутися від наркозалежності або допомогти близькій людині кинути вживати наркотики необхідно запобігти розвитку залежності від ПАР на ранній стадії.  При хронічному вживанні наркотиків для повного відновлення організму і психіки може знадобитися більше часу.

Якщо ви вживаєте важкі наркотики – це не привід опускати руки!  Ми знаємо як вилікувати наркомана зі стажем і допоможемо позбутися фізичної та психологічної залежності.  Курс лікування проходить під цілодобовим наглядом фахівців.  По завершенню лікування ми рекомендуємо пройти кодування від наркотиків.