Що потрібно знати батькам про лікування наркоманії

Інформація для батьків

Що потрібно знати батькам про лікування наркоманії? В першу чергу, батьки повинні розуміти, що неможливо вилікувати наркомана в домашніх умовах. Щоб допомогти наркоману позбутися залежності необхідно звернутися за допомогою до фахівців медичного центру доктора Василенко.

інформація для батьків наркомана

Друге, про що повинні бути проінформовані батьки наркомана – не існує примусового лікування наркоманії. Якщо ви хочете допомогти наркоману кинути вживати наркотики, ви повинні проконсультуватися з наркологом-психіатром і переконати залежну людину пройти курс лікування в стаціонарі.

Скільки триває лікування наркоманії

Лікування наркоманії триває від 3-х тижнів. Курс лікування складається з декількох етапів – детоксикації, відновлення фізичного стану, позбавлення від психологічної залежності від наркотиків. Наркомана зі стажем можна вилікувати за короткий термін в медичному центрі доктора Василенко.

Курс лікування може бути продовжений, якщо наркоман потребує медикаментозної допомоги. Зняти абстинентний синдром допоможе лікар-нарколог. Якщо у людини є захворювання наркоманів, тоді їй знадобитися продовжити курс лікування, щоб вилікувати гепатит, ВІЛ або СНІД і поліпшити стан здоров’я.

Як вести себе з наркоманом

Обов’язковою умовою протягом лікування наркоманії в стаціонарі медичного центру доктора Василенко є супровід. Наркоман повинен отримувати психологічну підтримку сім’ї. Співзалежним – сім’ї наркомана, також потрібна допомога психолога і сімейного консультанта, щоб навчитися поводитися з наркоманом.

батькам наркомана

Після відновлення організму і психіки після вживання наркотиків, ваш близький повернеться до тверезого способу мислення і ви зможете відновити довірчі відносини з наркоманом. Вам потрібно бути терплячими і надати наркоману моральну підтримку, незважаючи на ті вчинки, які він робив під впливом наркотиків.

Що робити щоб уникнути зриву

Щоб уникнути зриву після реабілітації наркоман повинен дотримуватися рекомендацій – не спілкуватися з людьми, які вживають наркотики, не вживати алкоголь і медичні препарати, які викликають залежність. За бажанням можна відвідувати психолога і приїжджати на закріплення в медичний центр.

Закріплення допоможе зміцнитися в тверезості і ще раз переконатися в тому, що наркотики руйнують здоров’я, психіку і віднімають життя. Після лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко наркоман позбудеться психологічної та фізичної залежності і ніколи не повернеться до вживання в майбутньому.