Як відмовитися від спиртного під час вагітності

Не тільки чоловічий і підлітковий алкоголізм вимагають уваги. Але і надмірне вживання спиртного під час вагітності також вимагає своєчасного втручання фахівців для того, щоб запобігти патології в розвитку у дитини, а також подбати про стан жінки.

алкоголь та вагітність

Нерідко жінки, які страждають від алкоголізму, не можуть зупинитися і кинути пити, навіть коли дізнаються про вагітність. Своєчасно звернувши увагу на проблему, алкоголізм вийде усунути без наслідків для здоров’я жінки та ускладнень під час вагітності.

Рекомендації для вагітних

До рекомендацій для вагітних жінок відноситься скоротити або повністю відмовитися від розпивання міцних алкогольних або слабоалкогольних напоїв, які можуть відбитися на розвитку плода в утробі матері.

Відомі випадки, коли алкоголізм під час вагітності привів до патологій і аномалій в розвитку дитини при народженні або в підлітковому віці. Це може привести до інвалідності в майбутньому, якщо вчасно не кинути пити.

Як лікувати жіночий алкоголізм

Лікування жіночого алкоголізму нічим не відрізняється від чоловічого, підліткового, а також пияцтва в літньому віці. Курс терапії починається з детоксикації організму, після чого ми надаємо психологічну допомогу для жінок.

вагітність та алкоголізм

Заведено вважати, що жінки більш емоційні й схильні до чужого впливу, що ускладнює процес лікування алкогольної залежності. Але насправді, при комплексному підході та своєчасному зверненні за допомогою, жінку можна позбавити від пияцтва.

Лікування жіночого алкоголізму

Лікування жіночого алкоголізму необхідно починати мінімум за рік до планування вагітності, але якщо ви дізналися про те, що перебуваєте «в положенні», але при цьому продовжуєте зловживати спиртним – негайно зверніться до медичного центру доктор Василенко.

Професіонали в галузі медицини, наркології та психіатрії складуть для вас ефективний курс реабілітації й відновлення після запійного алкоголізму, навіть під час вагітності. Ми допоможемо вам кинути пити та народити здорову дитину.