Як допомогти наркоману, який вживає опіати

Наркомани, які вживають опіати, руйнують свій організм. Деякі види наркотиків опійної групи містять різні домішки, побутову хімію. Наприклад при виготовленні дезоморфіну або макового насіння використовуються підручні засоби, що робить наркотик дуже небезпечним.

опіати

Крім токсичної дії отруйних речовин, які входять до складу опіатів, при виготовленні наркотиків домашніх умовах в них потрапляють різні домішки. Вживання опіатів нерідко призводить до передозування і зупинці серця.

Ломка від опіатів

Ломка від опіатів – це те, чого бояться всі наркомани. Стан найсильнішої абстиненції, що триває понад місяць, супроводжується нудотою, блювотою, болем в суглобах і кістках, позбутися від яких без наркологічної допомоги неможливо.

Ми рекомендуємо зняти ломку від опіатів в умовах стаціонару за допомогою процедури УБОД. Цей метод спеціально розрахований для тих людей, які вживають опійні наркотики та допомагає відновити організм за короткий термін – 6-8 годин.

Наслідки вживання опіатів

До наслідків вживання опіатів можна віднести фізичні та психічні ушкодження. При ін’єкційному вживанні нерідко з’являються інфекційні захворювання у наркоманів, крім того, утворюються виразки й гнійні рани.

опіум залежність

Хронічне отруєння організму опіатами призводить до деградації особистості, психічних розладів, галюцинацій, депресій, суїцидальних нахилів. Наркоман, що вживає опіати, потребує невідкладної медичної та психологічної допомоги.

Як допомогти наркоману

Допомогти наркоманам, які вживають наркотики опійної групи, можуть співробітники медичного центру доктора Василенко. Після обстеження організму ми проводимо детоксикацію, для його очищення. І призначаємо курс реабілітації, для відновлення психологічного стану.

Позбутися від ігломанії, і нав’язливих думок про вживання, допоможуть сеанси супер стрес-шокової терапії, в ході яких у людини формується відраза до вживання на фізичному і психологічному рівні.