Екстрена наркологічна допомога для алкоголіків

Отримати екстрену наркологічну допомогу для алкоголіків можна в стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Для цього вам потрібно залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за номером гарячої лінії.

екстрена допомога для алкоголиків

Наші фахівці безкоштовно проконсультують вас по телефону, щоб з’ясувати, в якому стані знаходиться алкозалежна людина, чи необхідна вам допомога в транспортуванні алкоголіка в наш центр і повідомлять про послуги, які надає лікар-нарколог.

Послуги лікаря-нарколога

У перелік послуг лікаря-нарколога входить екстрена допомога для алкоголіків. Сюди входить турбодетоксикація, відновлення організму за допомогою крапельниць, уколів і медикаментів. Людина знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів під час проведення детоксикації.

Очищення організму досягається шляхом введення антиоксидантів, які сприяють виведенню токсичних речовин. Якщо запій тривав довгий час, ми рекомендуємо метод екстреної детоксикації – це дозволить швидко обірвати запій.

Обрив запою

Обрив запою проводиться нашими фахівцями в умовах стаціонару. Ви можете викликати лікаря-нарколога на дом, але для того, щоб отримати ефективну допомогу, ми рекомендуємо проходити лікування алкоголізму в стаціонарі.

нарколог для алкоголіка

Комфортабельні умови проживання в нашій клініці забезпечують професійну медикаментозну і психологічну допомогу алкоголікам та їх сім’ям, протягом курсу реабілітації.

Лікар-нарколог відгуки

Знайти відгуки про роботу нарколога можна в розділі відгуків на нашому сайті. Люди, які успішно пройшли лікування алкоголізму в стаціонарі медичного центру доктора Василенко, розповідають про свої враження від програми реабілітації в форматі відео інтерв’ю.

Відео відгуки наших клієнтів – це доказ того, що методи лікування алкогольної залежності, які застосовуються в нашому центрі та не мають аналогів в Україні, допомагають кинути пити навіть при хронічній стадії залежності.