Особливості лікування жіночого алкоголізму

Особливості лікування жіночого алкоголізму

Деякі люди вважають, що жіночий алкоголізм невиліковний і має кардинальні відмінності від чоловічого. Насправді залежність розвивається однаково, але у жінок є психологічні і фізіологічні особливості, які необхідно враховувати при складанні індивідуального плану лікування.

особливості лікування жіночого алкоголізму

З кожним роком кількість жінок, зловживаючих спиртним, зростає. У більшості випадків жіночий алкоголізм ускладнюється запереченням проблеми, тому ми рекомендуємо звернутися до психолога, який проведе мотиваційну бесіду і переконає жінку пройти курс лікування алкогольної залежності.

Причини алкоголізму у жінок

Причини, які призводять до алкоголізму у жінок можуть бути спадковими, генетичними, психологічними і соціальними. Перш ніж підбирати методи лікування, проводити кодування або підшивку, необхідно з’ясувати з якої причини почала розвиватися залежність.

Наше завдання визначити, які психологічні проблеми існують у жінки. Можливо її обтяжує шлюб або дівчина відчуває надмірний тиск з боку оточуючих. Всі ці фактори можуть говорити про те, що жінка потребує допомоги. Своєчасно зверніть увагу на зміни, які відбуваються у вашої дружини і зверніться по медичну допомогу.

Відмінності жіночого алкоголізму від чоловічого

Дослідження показали, що у жінок стан алкогольного сп’яніння виникає швидше, ніж у чоловіків. Емоційна нестійкість сприяє формуванню залежності, алкоголізм прогресує і призводить до деградації особистості. Своєчасне лікування допоможе запобігти незворотнім змінам.

алкоголізм у жінок

Жінки рідко звертаються за допомогою, тому що їм соромно визнати проблему і те, що вони не можуть впоратися з алкоголізмом самостійно. Хиткий психологічний стан погіршує ситуацію, тому якщо у вашій родині є жінка з алкоголізмом ми рекомендуємо звернутися до фахівців.

Лікування жіночого алкоголізму

Вилікувати жіночий алкоголізм можна. Методики, які ми застосовуємо, є ефективним способом відмовитися від спиртного при лікуванні жіночого алкоголізму. Наші фахівці враховують індивідуальні особливості пацієнток, їх емоційний і психологічний стан.

Після медичного обстеження і детоксикації, ми проводимо психотерапію, сеанси супер стрес-шокової терапії, загальнозміцнювальну терапію, сімейні консультації. Все це спрямовано на відновлення психологічного стану і формування стійкої відрази до спиртних напоїв у жінок.