Як лікують алкоголізм в медичному центрі

Як проходить лікування алкогольної залежності в медичному центрі доктора Василенко? В першу чергу ми проводимо медичне обстеження. Лікар-нарколог оглядає пацієнта, щоб визначити його психічний і фізичний стан, а також виявити наявність або відсутність бажання пройти лікування алкоголізму.

лікування алкоголізму в медичному центрі

Переваги приватного медичного центру для алкоголіків і наркоманів в тому, що тут здійснюється комплексний підхід, який охоплює медикаментозну і психотерапевтичну допомогу. Команда фахівців з 25 річним досвідом роботи у сфері лікування залежностей допоможе позбутися від шкідливих звичок назавжди.

Як проходить детоксикація

Детоксикація організму після вживання алкоголю допоможе вивести продукти розпаду токсичних речовин, нормалізувати обмінні процеси в організмі, позбавити алкоголіка від похмільного синдрому і зупинити запій.

Турбодетоксікація – це метод екстреної допомоги, який може знадобитися, якщо ви не можете вийти з запою довгий час, але найближчими днями вам потрібно відновити стан організму перед важливою зустріччю або іншою подією.

Алкогольне отруєння

Отруєння алкоголем – це один з наслідків, що виникає при зловживанні спиртними напоями. Підвищений артеріальний тиск, тремор кінцівок, нестабільна робота серцево-судинної системи, нудота і блювота – це ознаки отруєння алкоголем.

лікування алкоголіків

При алкогольному отруєнні ми також проводимо очищення організму за допомогою медикаментів, відновлювальної крапельниці та лікарських препаратів. Це дозволяє позбутися від наслідків алкоголізму в стаціонарі.

Лікування алкоголізму в медичному центрі

Переваги лікування алкоголізму в медичному центрі незаперечні. Професіоналізм і великий досвід роботи наших лікарів, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, дозволяє ефективно позбутися від проблеми алкогольної залежності за короткий термін.

Тривалість курсу відновлення і реабілітації при алкоголізмі триває не більше ніж місяць. За цей термін медичний персонал, фахівці в області наркології та психіатрії, допоможуть позбутися алкоголіку від тяги до спиртного і кинути пити назавжди.