Лікувально-відновлювальна програма про алкоголізмі

Лікувально-відновлювальна програма

Лікувально-відновлювальна програма, метою якої є корекція психічних порушень, відновлення всіх функцій організму, включаючи фізіологічну і психо-емоційну сферу, допомагає навчитися навичкам стресостійкості і профілактики зриву майбутньому.

лікувально-відновлювальна программа

Відновлювальна програма при алкоголізмі спрямована не тільки на усунення наслідків вживання алкоголю: похмільного синдрому, білої гарячки, захворювань алкоголіків, але також на придбання мотивації на відмову від спиртних напоїв, навичок, необхідних для тверезого життя.

Індивідуальний план лікування

Наші фахівці складають індивідуальний план лікування на основі діагностики, яка дозволяє оцінити стан здоров’я, виявити першопричину розвитку залежності і підібрати медико-психологічне лікування в індивідуальному порядку. Перед цим ми проводимо комплексне медичне обстеження.

При складанні індивідуального плану реабілітації ми враховуємо ступінь мотивації людини на відмову від спиртного, фізіологічні особливості організму, особисті фактори, такі як: соціальне оточення, вік, світогляд кожної людини і його очікування від курсу лікування.

Детоксикація організму

При детоксикації організму від продуктів розпаду спиртного ми використовуємо інфузійну терапію, гепатопротектори, антіоксиданти, метаболічну терапію, кінезіотерапію, кріосауну та інші ефективні методи, розроблені нашими фахівцями для відновлення всіх функцій і систем організму.

відновлення після алкоголізму

Наші способи лікування алкоголізму унікальні, в Україні немає аналогів комплексному лікуванню, яке ми використовуємо. Крім медичної допомоги людина проходить сеанси супер стрес-шокової терапії, спілкується з психологом і психотерапевтом, а також з іншими пацієнтами під час групової терапії, які проходять лікування в стаціонарі.

Результат лікувально-відновлювальної програми

Результат лікувально-відновлювальної програми залежить від багатьох факторів. Якщо ви звернете увагу на ознаки алкоголізму своєчасно, тоді проблему вийде усунути на ранній стадії формування залежності. У разі пияцтва в літньому віці ми проведемо кодування або підшивку.

Якщо ми говоримо про хронічний алкоголізм, співробітники медичного центру доктора Василенко нададуть професійну допомогу і допоможуть алкоголіку позбутися психічної і фізичної залежності, в тому числі тяги до спиртного на психо-емоційному рівні. Жіночий та підлітковий алкоголізм теж виліковні, як показує наша практика.