Приватний медичний центр переваги

Переваги приватного медичного центру в тому, що кожна людина при надходженні до стаціонару отримує індивідуальний підхід, анонімність, допомогу кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи з пацієнтами з наркотичною та алкогольною залежністю.

приватний медичний центр

Лікування в медичному центрі Василенко дозволяє позбутися від психічного бажання вживати психоактивні речовини. Наша програма також адаптована для лікування ігрової залежності (комп’ютерної залежності, ігроманії, лудоманії), харчових розладів, депресій.

Приватний нарколог

Послугами приватного нарколога користуються ті люди, які не хочуть розголошувати проблему наркоманії або алкоголізму. Також наркологічна допомога в приватному медичному центрі актуальна для тих, хто хоче швидко вийти із запою або зняти ломку від наркотиків.

Приватний нарколог надає медикаментозну допомогу. Лікування полягає в проведенні відновлювальних процедур, які спрямовані на поліпшення загального стану пацієнта, виведення токсичних речовин з організму, позбавлення від наслідків зловживання спиртними напоями або наркотичними препаратами.

Приватний наркологічний центр для наркоманів

Приватний наркологічний центр для наркоманів – це спеціалізована установа, в якій працюють висококваліфіковані фахівці з хімічної залежності. Наркологи вищої категорії, психологи, психіатри та психотерапевти, чиє завдання – допомогти залежній людині позбутися згубної пристрасті.

медичний центр василенко

Відмінність приватного наркологічного центру від державних установ в тому, що ми розглядаємо кожен випадок в індивідуальному порядку, враховуючи вікові та особистісні особливості кожного пацієнта, який звертається до нас за допомогою. Всі послуги надаються конфіденційно.

Наркологічний центр для алкоголіків

У приватному наркологічному центрі для людей з алкогольною залежністю проводиться комплексне обстеження організму, діагностика стану психіки. Після чого наші фахівці проводять курс терапії, спрямований на обрив запою та усунення психічної залежності.

Наркологічна клініка для алкоголіків ніколи не розголошує особисті дані пацієнтів. Всі послуги ми надаємо анонімно. У медичному центрі доктора Василенко працюють компетентні фахівці, які допоможуть відмовитися від вживання алкоголю назавжди. Щоб закріпити результати реабілітації ми проведемо кодування або підшивку.