Традиційний метод детоксикації при алкоголізмі

Традиційний метод детоксикації організму

Традиційний метод детоксикації організму при алкоголізмі спрямований на відновлення електролітного балансу, корекцію дефіциту рідини в організмі, захист клітин від токсичного впливу алкоголю. Для цього нарколог використовує гепатопротектори і метаболічні препарати.

детоксикація від алкоголю

Детоксикація допоможе нейтралізувати дію отруйних речовин, які містяться в складі спиртних напоїв, відновити функції печінки і поліпшити обмінні процеси в організмі. Це початковий етап лікування алкогольної залежності, метою якого є повне виведення алкоголю з організму.

Крапельниця для алкоголіків

Відновлювальна крапельниця для алкоголіків містить сольові розчини електролітів, препарати з вмістом натрію, а також вітаміни і антиоксиданти. За допомогою крапельниці стан залежної людини покращиться вже через добу після початку лікування.

Термін відновлення організму при запійному алкоголізмі залежить від тривалості запою і загального стану людини на момент звернення за допомогою. У стаціонарі медичного центру доктора Василенко перший етап при надходженні – це повне медичне обстеження.

Зняття запою в стаціонарі

Зняття запою в стаціонарі рекомендується тому що це єдиний комплексний метод відновлення організму. Щоб позбутися від наслідків запою швидко і ефективно – зверніться в стаціонар наркологічної клініки, для проведення дезінтоксикаційної терапії.

детоксикація алкоголіків

Стаціонарне лікування алкоголізму включає в себе допомогу лікаря-нарколога та інших спеціалістів з медичною освітою. Їх робота спрямована на поліпшення життєдіяльності, а також функцій внутрішніх органів і життєво-важливих систем організму.

При виявленні супутніх проблем з серцево-судинною системою або цирозу печінки лікарі підберуть медикаментозне лікування.

Безпечне виведення з запою

Безпечне виведення з запою проходить під наглядом медичного персоналу. Людина, яка п’є, занурюється в медикаментозний сон, під час якого в організмі відновлюється природні функції виведення токсичних речовин. Вже на наступний день людина відчує покращення загального стану.

Обрив запою в медичному центрі – це правильне рішення для тих, хто не може впоратися з пияцтвом самостійно. Ми допоможемо не тільки усунути наслідки хронічного алкоголізму, але і позбутися від психологічної залежності – тяги до спиртного за допомогою сеансів супер стрес-шокової терапії.