Як допомогти наркоману, який вживає сіль

Щоб допомогти наркоману, який вживає сіль, необхідно ознайомитися з процесом стаціонарного лікування наркоманії. Курс терапії адикції починається з мотиваційної бесіди з наркозалежним, щоб виявити рівень його мотивації на проходження реабілітації.

ломка від солей

Наступний етап – це повне медичне обстеження, яке допоможе визначити, в якому стані знаходиться здоров’я. Далі людина проходить консультацію у психіатра та лікаря-нарколога, щоб діагностувати стаж вживання і провести детоксикацію організму.

Як переконати наркомана лікуватися

Щоб переконати наркомана пройти лікування, вам може знадобиться допомога психолога. Заперечення залежності часто супроводжується агресією і категоричною відмовою прийняти допомогу фахівців.

Щоб допомогти наркозалежній людині усвідомити шкоду наркотиків для організму і психіки, ми рекомендуємо записатися на консультацію до психолога або психотерапевта медичного центру доктора Василенко, який допоможе переконати людину погодитися на лікування.

Ознаки вживання солей

Ознаки вживання солей можна помітити по зовнішності, змінам в поведінці та мисленні людини. Якщо наркотик виходить на перший план в його житті, то він перестане цікавитися тим, що відбувається в його родині, кар’єрі, почне нехтувати домашніми обов’язками й велику частину часу буде проводити поза домом в пошуку дози.

лікування від солей

Крім того, підтвердити, що людина вживає сіль, можна за допомогою тестів на наркотики. Ви можете купити експрес-тест в аптеці або приїхати в стаціонар для проведення тестування на вживання ПАР досвідченими лікарями-наркологами.

Як кинути вживати сіль

При ін’єкційному вживанні солі ми рекомендуємо провести УБОД, для зняття наркотичної ломки. Після чого необхідний курс реабілітації, для позбавлення від тяги та нав’язливих думок про наркотик.

Якщо наркоман курить чи нюхає сіль, наслідки для психіки й організму можуть привести до передозування або психічних розладів. Тому курс лікування починається з детоксикації організму від наркотиків і закінчується психотерапевтичною допомогою для усунення психічної залежності від солей.