Кодування від алкоголю для людей похилого віку

Кодування в літньому віці

Кодування від алкоголю в літньому віці може бути небезпечним, якщо людина страждає від хронічного алкоголізму, має захворювання серця або печінки, не погоджується пройти лікування.  Перед тим, як закодувати людину похилого віку, необхідно пройти медичне обстеження в центрі доктора Василенко.

кодування в пожилому віці

Після того, як команда лікарів діагностує стадію алкогольної залежності і наявність захворювань у алкоголіка, нарколог підбере метод кодування або підшивки, який допоможе кинути пити людині похилого віку.  Обов’язкова умова при цьому – добровільне бажання алкоголіка відмовитися від вживання спиртного назавжди.

Як проводиться кодування

Кодування для пенсіонерів проводиться під наглядом лікаря-нарколога.  Перед процедурою заборонено вживати спиртні напої.  Стаціонарне лікування алкоголізму включає в себе медичне обстеження організму, консультацію психолога, нарколога та інших фахівців.

Щоб пройти кодування або підшивку вам потрібна буде повна інформація про переваги та недоліки обраного методу лікування алкогольної залежності.  Після консультації нарколог підбере ефективний спосіб відмовитися від вживання алкогольних напоїв і повернутися до тверезого способу життя.

Небезпека кодування

Багато людей вважають, що кодування від алкоголізму в літньому віці може бути небезпечним.  Насправді небезпека може полягати тільки в тому випадку, якщо пенсіонер має серйозні протипоказання для проведення процедури, наприклад – серцеву недостатність або цироз печінки.

кодування пенсіонерів

В цьому випадку літня людина потребує медикаментозного лікування, після чого нарколог запропонує пройти психотерапевтичне кодування.  Психотерапія і гіпноз допоможуть позбутися нав’язливого бажання пити і допоможуть відмовитися від шкідливої ​​звички, без введення блокаторів в організм залежної людини.

Психотерапевтичне кодування

Якщо людині похилого віку потрібна допомога, щоб кинути пити, ви можете проконсультуватися з наркологом про стаціонарне лікування алкоголізму або записатися на консультацію до психолога, який допоможе усвідомити шкоду алкоголю для організму пенсіонера і переконати алкоголіка відмовитися від спиртного.

Якщо алкоголік не хоче лікуватися – не використовуйте нетрадиційну медицину і не намагайтеся вилікувати алкоголіка без його відома.  Довіртеся лікарям медичного центру доктора Василенко, які зможуть допомогти літній людині кинути вживати спиртні напої назавжди.