Що робити, якщо я захочу випити після лікування

Нас часто запитують – що робити, якщо я захочу випити після лікування? Попри те, що у медичному центрі доктора Василенко використовуються унікальні методи лікування психологічної залежності від спиртного, бажання випити після реабілітації може виникнути з різних причин.

зрив у алкоголіка

Перша з них – не дотримання рекомендацій фахівців, наприклад, спілкування з людьми, які вживають спиртне. Якщо ви постійно перебуватимете в суспільстві алкоголіків рано чи пізно ви відчуєте потяг до вживання. Щоб уникнути рецидиву, є кілька ефективних способів.

Як уникнути зриву після лікування алкоголізму

Імовірність рецидиву дуже мала, але зрив після кодування або реабілітації може статися. Щоб цього уникнути дотримуйтесь простих правил – не спілкуватися з людьми, що вживають, відвідувати психолога або психотерапевта, не залишатися наодинці зі своїми думками.

Якщо у вас виникне бажання випити й ви відчуєте, що потяг стає непереборним – рекомендуємо приїхати до стаціонару медичного центру доктора Василенко на кілька днів або тижнів для відвідування групової терапії, індивідуальних консультацій з психологом, щоб усунути бажання випити.

Якщо зрив стався – план дій

Якщо вам не вдалося втриматись і стався зрив, ви повинні негайно звернутися за допомогою. Чим більше ви відкладатимете розв’язання проблеми, тим більше вона буде ускладнюватиметься. Лікарі допоможуть проаналізувати причину повернення до вживання спиртного та усунути її.

лікування алкоголізму після зриву

Пройшовши своєчасне лікування алкоголізму у стаціонарі у вас вдасться ще раз переглянути свої життєві погляди та пріоритети, придбати мотивацію до тверезого способу життя, навчитися долати потяг до спиртного за допомогою навичок та знань, які ви отримаєте під час занять із психологами та психотерапевтами нашого медичного центру.

Навіщо проводитися кодування чи підшивка

Чому ми рекомендуємо проводити кодування або підшивку після реабілітації? Ці способи є ефективними зниження тяги на фізіологічному рівні. Після процедури алкоголік не відчуватиме потягу побачивши або відчувши запах алкоголю. Це допомагає закріпити результати психотерапевтичного лікування.

При запійному алкоголізмі кодування або підшивка використовуються як самостійний спосіб лікування або як допоміжний метод після реабілітації. Консультація лікарів необхідна перед проведенням, щоб підібрати в індивідуальному порядку спосіб кодування та розповісти людині про дію ампули від алкоголізму.