Переривання запою в алкоголіка

Як проводитися переривання запою в алкоголіка? Щоб допомогти п’яниці, необхідно звернутися до стаціонару медичного центру доктора Василенко. Лікар підбере ефективні методи детоксикації та відновлення організму після надмірного вживання спиртних напоїв.

переривання запою

Дезінтоксикаційна терапія – це крапельниці, медикаменти, цілодобове спостереження за станом алкоголіка з боку медичного персоналу. Виведення із запою – це популярна послуга, до якої звертаються люди із проблемою алкогольної залежності. Ми надамо вам професійну допомогу та допоможемо усунути наслідки пияцтва.

Процедура виведення із запою

З чого починається процедура виведення із запою? При зверненні до нас за допомогою в першу чергу потрібна консультація лікаря-нарколога. Фахівець проведе обстеження психічного та фізичного стану п’яниці та призначить необхідне медикаментозне лікування.

Після цього команда лікарів допоможе вивести токсичні речовини з організму, відновити нормальну діяльність життєво важливих органів, стабілізувати стан алкоголіка. Надалі рекомендується закріпити результати медикаментозної терапії за допомогою курсу реабілітації.

Екстрене витверезіння

Екстрене витверезіння проводитися, якщо людина перебуває на межі життя та смерті. Мова може йти про алкогольний психоз, під час якого алкоголік не контролює свої дії та становить небезпеку для соціуму і самого себе або про інтоксикацію організму. Ми надаємо екстрену наркологічну допомогу.

екстрене витверезіння

Рекомендується стаціонарне перебування при обриві запою. У цьому випадку пацієнт буде оточений командою професіоналів у галузі наркології та психіатрії, що дозволить спостерігати за його станом під час дезінтоксикації, медикаментозної терапії та наступних процедур.

Проблеми зі здоров’ям в алкоголіків

Також потребують спостереження та лікування проблеми зі здоров’ям в алкоголіків. Цукровий діабет, цироз печінки, гепатит, проблеми із серцево-судинною системою – це лише мала частина того, до чого призводить зловживання спиртними напоями. Зверніться до медичного центру доктора Василенко, якщо у вашій родині є алкоголік.

Іноді для лікування алкоголізму та його наслідків достатньо пройти курс лікування протягом 1 місяця. У більш важких ситуаціях може знадобитися кілька місяців спостерігатися у лікарів та дотримуватися їх рекомендацій для того, щоб кинути пити. Але лікування необхідне як при «алкоголізмі вихідного дня», так і при запійному пияцтві.