До чого призводить алкоголізм у похилому віці

З віком в організмі відбуваються фізіологічні зміни. Це природний процес старіння, який впливає як на здоров’я, так й на психологічний стан людей. Стан ускладнюватиметься при вживанні спиртного у літньому віці. До чого призводить алкоголізм?

алкоголізм в похилому віці

Зловживання алкоголем відбивається насамперед на організмі, та й психологічні проблеми при цьому теж не є рідкістю. У тому числі недоумство, до якого призводить щоденне отруєння спиртним у похилому віці. Якщо член вашої сім’ї п’є, проконсультуйтеся зі спеціалістами.

Алкоголізм у літньому віці – наслідки

Алкоголізм у літньому віці розвивається стрімко і симптоми, з якими стикається людина, що п’є, посилюються з кожним днем. Провали в пам’яті, дезорієнтація, отруєння, психози, похмільний синдром – все це та багато іншого є сигналом для звернення до медичного центру доктора Василенко.

Варто зазначити, що госпіталізація при алкогольному отруєнні у літньому віці призводить до тривалого відновлення та лікування. Організм не може швидко справлятися з побічними ефектами спиртного, тому людині може знадобитися тривалий курс перебування у стаціонарі під наглядом фахівців.

Як запобігти алкоголізму в похилому віці

Якщо в людини завжди була схильність до алкоголізму, то «бити на сполох» потрібно було відразу. Якщо ви не зробили цього вчасно, зверніться за допомогою прямо зараз. Наші фахівці допоможуть запобігти алкоголізму в літньому віці. Важливим фактором є комплексна допомога залежним людям.

лікування алкоголізму в похилому віці

Ми не наголошуємо тільки на медикаментозному або тільки на психотерапевтичному лікуванні. Нами надається всебічна допомога, починаючи з екстреної наркологічної допомоги алкоголікам та закінчуючи психотерапією, індивідуальними та груповими консультаціями з психологами.

Що робити дітям, якщо батьки п’ють

Як поводитися дітям, чиї батьки п’ють? По-перше, не залишайтеся наодинці зі своєю проблемою і пам’ятайте про те, що пияцтво в літньому віці набагато небезпечніше, ніж в інших випадках. Ви повинні поговорити з близькою людиною і спробувати переконати її в необхідності пройти лікування, кодування або підшивку.

Якщо переконати алкоголіка лікуватися не вдалося – довіртеся професіоналам медичного центру доктора Василенко. Після обстеження організму фахівці проведуть бесіду з п’яницею та розкажуть йому про наслідки алкоголізму, допоможуть визнати проблему та ухвалити рішення про реабілітацію.