Зрив після кодування в алкоголіка

Чому міг відбутися зрив після кодування в алкоголіка? По-перше, якщо він не дотримувався рекомендації лікарів. Після процедури настійно рекомендується відвідувати психолога або пройти курс реабілітації в стаціонарі медичного центру доктора Василенко для лікування психологічної залежності.

зрив після кодування

Після кодування від алкоголю не можна спілкуватися з товаришами по чарці та перебувати в компанії тих, хто п’є, що може спровокувати людину на вживання. Ще одна причина зриву – відсутність повторного кодування по закінченню терміну дії препарату-блокатора.

Що робити при зриві в алкоголіка

Кодування від алкоголізму допомагає кинути пити, якщо у людини є добровільне бажання відмовитися від спиртного. Якщо ви змусили алкоголіка кинути пити або використовували примусове лікування – найімовірніше відбудеться зрив, тому що людина не прийняла усвідомлене рішення змінити своє життя.

Перед тим, як проводити кодування ми настійно рекомендуємо пройти кілька сеансів психотерапії та провести бесіду з психологом, наркологом, які допоможуть визначити рівень мотивації на лікування. При його відсутності завдяки психологічній інтервенції ми допоможемо переконати алкоголіка лікуватися.

Наслідки зриву після кодування

Ви можете зіткнутися з побічними ефектами кодування після зриву. Оскільки після процедури заборонено пити навіть слабоалкогольні напої, якщо людина порушить це правило у неї виникнуть симптоми, схожі на ознаки алкогольного отруєння та інтоксикації організму.

наркологічна допомога

У такій ситуації ми радимо зателефонувати лікарю-наркологу, який проводив кодування і повідомити про те, що трапилося. Ви так само можете приїхати в стаціонар, де лікарі медичного центру доктора Василенко нададуть вам першу допомогу і допоможуть вивести токсичні речовини з організму за допомогою детоксикації.

Як уникнути зриву після кодування

Щоб уникнути зриву після кодування ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій лікарів. Ефективне лікування – це комплексний підхід, який включає в себе лікування алкоголізму в стаціонарі, детоксикацію, психотерапію, консультації психолога, сеанси супер стрес-шокової терапії.

Якщо вам потрібна допомога і ви не можете кинути пити або відчуваєте потяг до спиртного після кодування – довіртеся професіоналам, які допоможуть запобігти зриву. Ми залишимо свої рекомендації, які допоможуть повернутися до тверезого способу життя або проведемо повторне кодування.