Побічні ефекти швидких наркотиків

Ефект швидких наркотиків

До швидких наркотиків відносяться психостимуляториШвидкі наркотики можна купити за допомогою закладок в інтернеті.  Їх склад – синтетичний, тому при вживанні миттєво виникає стан наркотичного сп’яніння.  Найпопулярніші види наркотиків – солі (мефедрон), амфетамін, первінтин (вінт), екстазі.

наслідки вживання швидких наркотиків

Вживати швидких наркотиків одночасно з алкоголем або іншими препаратами дуже небезпечно.  Ризик передозування збільшується при ін’єкційному вживанні.  Після хронічного отруєння організму токсичними речовинами наркоман відчуває абстиненцію – ломку від наркотиків.  Це заподіює фізичний дискомфорт.

Побічні ефекти

Побічні ефекти швидких наркотиків – в першу чергу параноя.  При вживанні солей може розвинутися сольова шизофренія, яка виражається в галюцинаціях, маревному розладі і інших психічних розладах у наркоманів.  Залежні люди часто страждають від панічних атак і нав’язливих страхів.

Крім психічних розладів у наркомана при внутрішньовенному вживанні швидких наркотиків можуть утворитися гнійні рани, виразки, висип, тромби.  Щоденне отруєння організму може привести до ампутації кінцівок, інвалідності, недоумства, смерті від передозування наркотиками.

Як зняти ломку

Ломка від швидких наркотиків – це в першу чергу найсильніша біль в суглобах і кістках, яку відчуває наркоман.  Тривале безсоння і втрата апетиту приводить до виснаження організму.  Зняти ломку від швидких наркотиків можна за допомогою послуги виїзду лікаря-нарколога на дом або в стаціонарі.

побічні ефекти від бистрих наркотиків

Медикаментозне зняття ломки – це детоксикація, крапельниці, уколи.  УБОД допоможе зняти ломку протягом доби.  Це необхідно при хронічному вживанні наркотиків.  Після того, як вдалося позбавити наркомана від неприємних відчуттів і побічних ефектів вживання фахівці рекомендують пройти курс лікування психічної залежності.

Лікування залежності від швидких наркотиків

Позбутися залежності від швидких наркотиків можна при комплексному лікуванні наркоманії.  У стаціонарі медичного центру Василенко використовується авторська методика лікування залежності.  Курс реабілітації допоможе позбутися від тяги і психологічного бажання вживати.

Щоб назавжди кинути вживати швидкі наркотики наркоману потрібна допомога команди фахівців, а не тільки медикаментозне лікування. Психологічної допомоги потребує не тільки наркоман, а й співзалежні – його сім’я.  Психолог надасть професійну допомогу і допоможе повернуться до тверезого способу життя.