Вплив швидких наркотиків на організм і психіку

Вплив швидких наркотиків на організм

Швидкі наркотики стимулюють викид адреналіну в кров.  Незалежно від способу вживання – вдихати через ніс, курити, вводити ін’єкційно (внутрішньом’язово або внутрішньовенно), виникає стан наркотичного сп’яніння і ейфорія при вживанні швидких наркотиків.

вплив наркотиків для організму

Прилив сил і енергії, який штучно досягається завдяки ефекту наркотичних препаратів, різко змінюється апатією і глибокою депресією при відмові від вживання швидких наркотиків або при спробах кинути вживати.  Вплив швидких наркотиків на організм призводить до розвитку фізичної залежності.

Вплив швидких наркотиків на психіку

Психіка наркомана при вживанні швидких наркотиків наражається на небезпеку.  Психічні розлади у залежних людей формуються з часом, тому що наркотики – стимулятори збуджують нервову систему і їх вживання з часом призводить до розвитку психологічної залежності.

При вживанні наркотиків у вигляді ін’єкцій – наркоман відчуває “прихід”, який змінюється ламанням під час утримання від вживання.  Психологічна напруженість наростає і наркоман потребує нової дози, щоб досягти стану наркотичного сп’яніння.  Психічні розлади у наркоманів – ознака психологічної залежності.

Як відновити організм

Щоб відновити організм після вживання швидких наркотиків необхідно звернутися за допомогою до лікаря-нарколога.  Після детоксикації та медикаментозної терапії наркоман позбудеться від ломки, відновиться режим сну і харчування, стан організму покращиться.

вплив наркотиків на психіку

При виявленні побічних ефектів або захворювань наркоманів фахівці медичного центру доктора Василенко підберуть лікування, необхідне для відновлення організму.  Курс лікування підбирається індивідуально для кожного, в залежності від тривалості стажу вживання швидких наркотиків.

Як відновити психіку

Відновлення психіки після вживання проходить під наглядом нарколога-психіатра, психолога та інших фахівців.  За допомогою сеансів супер стрес-шокової терапії, які проводяться в медичному центрі доктора Василенко наркоман назавжди забуде спогади про наркотик.

Психологічна допомога наркоману і його сім’ї надається цілодобово в умовах стаціонару.  По завершенню курсу лікування залежнсті від швидких наркотиків можна провести кодування від наркотиків.  Щоб уникнути зриву після реабілітації необхідно дотримуватися рекомендацій фахівців.