Побічні ефекти кодування від алкоголю

Чим небезпечне кодування від алкоголю

Кодування від алкоголю може бути небезпечним в тому випадку, якщо воно проводиться не кваліфікованим фахівцем або при недотриманні рекомендацій лікаря-нарколога перед проведенням процедури – не пити протягом 5-7 днів до проведення кодування.  У всіх інших випадках кодування є безпечним.

небезпечність кодування від алкоголю

Небезпека кодування для алкоголіка може бути в тому випадку, якщо людина буде вживати спиртні або слабоалкогольні напої після процедури.  Щоб уникнути побічних ефектів нарколог проконсультує вас про запобіжні заходи перед і після проведення підшивки ампули від алкоголізму.

Побічні ефекти кодування

У деяких алкоголіків після кодування можуть спостерігатися головний біль, аритмія або тахікардія, зниження лібідо, тремор, нудота і блювота.  Це реакція організму на введення препарату, який блокує ефект алкоголю.  Тому після кодування алкоголік повинен залишатися під наглядом лікаря-нарколога.

При виявленні побічних ефектів після кодування або підшивки ви повинні негайно повідомити про це нарколога, який проводив процедуру.  Без алкоголю залежна людина може відчувати тривогу або депресію, цей стан може тривати кілька тижнів, поки організм не звикне до тверезості.

Кодування допоможе кинути пити

Кодування вважається радикальним методом боротьби з алкогольною залежністю.  Процедура полягає у введенні блокатора в організм пацієнта, після чого неможливо досягти стану алкогольного сп’яніння.  Кодування допоможе кинути пити, якщо алкоголік добровільно згоден відмовитися від вживання спиртного.

кодування від алкоголізму

Закодувати алкоголіка без його відома неможливо.  Якщо ви шукайте фіктивні методи закодувати від алкоголізму близьку людину – ви повинні розуміти небезпеку, якій піддаєте життя алкоголіка.  Довіртеся професіоналам, якщо хочете допомогти алкоголіку кинути пити назавжди.

Що вибрати: кодування або підшивку

Вибрати метод кодування від алкоголю допоможе нарколог.  Лікар проведе необхідні обстеження, щоб визначити стадію залежності від спиртного і стан організму і психіки людини, яка потребує допомоги.  Після цього нарколог розповість про ефективні методи боротьби з алкоголізмом.

Укол від алкоголізму відноситься до медикаментозного кодування.  Індивідуальна консультація допоможе визначити, який метод лікування алкогольної залежності підходить саме у вашому випадку.  Психотерапевтичні методи кодування також є ефективними.  Проконсультуйтеся з фахівцями перед проведенням процедури.