Що не можна робити після кодування від алкоголю

Кодування від алкоголю

Щоб закодуватися від алкоголізму ви повинні ознайомитися з показаннями та протипоказаннями перед і після проведення процедури.  Головна умова перед кодуванням – організм повинен бути очищений від токсичних речовин, і алкоголік повинен не вживати спиртне протягом тижня до кодування.

лікування від алкоголізму кодуванням

Якщо не дотримуватися цього правила ефект кодування може бути не стійким або можуть виникнути побічні ефекти у вигляді отруєння організму, інтоксикації і симптомів, схожих з похмільним синдромом.  Щоб цього уникнути ви повинні дотримуватися рекомендацій нарколога перед проведенням процедури.

Що не можна робити після кодування

Обмеження після кодування від алкоголю дозволять вам уникнути зриву.  Щоб процедура була ефективною після уколу від алкоголізму ви не повинні експериментувати зі спиртними напоями і не піддавати своє життя небезпеці, щоб перевірити дію кодування.  Після кодування заборонено вживати алкоголь.

Щоб ви могли переконатися в тому, що кодування працює, лікарі запропонують вам провести провокацію.  При попаданні невеликої кількості алкоголю в організм у вас з’явиться головний біль, нудота, блювота, аритмія або тахікардія.  Ви відчуєте ефект кодування і відразу до алкоголю.

Що можна робити після кодування

Після кодування ви можете повернутися до звичного способу життя.  Але не забувайте, що процедура дозволить вам позбавитися від фізичної залежності, але щоб позбутися від психологічної може знадобитися консультація психолога.  Не повертайтеся до старого кола спілкування або до старих звичок після кодування, щоб уникнути провокації.

медикаментозне кодування

Ви повинні дотримуватися рекомендацій фахівців, щоб кодування допомогло вам кинути пити.  Лікування алкогольної залежності – це співпраця пацієнта і лікарів, які проводять огляд, кодування, надають психологічну підтримку алкоголіку і його сім’ї після медикаментозного лікування.

Як переконати алкоголіка закодуватися

Якщо алкоголік відмовляється від кодування і ви не можете переконати його пройти лікування – довіртеся психологу медичного центру доктора Василенко, який за допомогою мотиваційної бесіди і психотерапії зможе допомогти алкоголіку усвідомити шкоду спиртного і погодитися закодуватися.

Від добровільного бажання алкоголіка вилікуватися від алкоголізму залежить результат кодування.  Не забувайте, що при медикаментозному кодуванні процедуру необхідно повторити через кілька років, щоб продовжити дію препарату.  Якщо ви втомилися боротися з алкоголізмом – проконсультуйтеся з фахівцями про ефективні методи кодування і підшивки.