У чому переваги медичного центру

Відмінності реабілітаційного центру від медичного

Головною відмінністю реабілітаційного центру від медичного є те, що в ребцентрах для нарко-алкозалежних використовують метод примусового лікування.  У медичному центрі лікування грунтується на добровільному бажанні пацієнта кинути вживати наркотики або відмовитися від спиртного.

комплексна допомога

У реабілітаційному центрі ви не зможете пройти медичне обстеження і лікування від захворювань наркоманів чи алкоголіків.  Після реабілітації вам доведеться звертатися в лікарню, щоб лікарі усунули побічні ефекти вживання.  У медичному центрі ви отримаєте необхідну допомогу лікарів при проходженні комплексного лікування.

Переваги медичного центру

Переваг лікування наркоманії і алкоголізму в медичному центрі досить багато.  Основне – те, що при зверненні до стаціонару залежну людину оглядає команда лікарів, для діагностики його стану, збору анамнезу та історії хвороби, виявлення супутніх захворювань на ранній стадії.

Також ви отримаєте консультацію психолога, психіатра і анонімну допомогу інших співробітників.  Ми не розголошуємо інформацію про ваш психічний і фізичний стан і надаємо послуги без постановки на наркологічний облік.  У медичному центрі доктора Василенко ви отримаєте допомогу кваліфікованих і компетентних фахівців.

Комплексна допомога

У медичному центрі вам нададуть комплексну допомогу: медикаментозну і психотерапевтичну.  Лікарі діагностують стадію залежності від алкоголю або наркотиків і складуть необхідний план лікування, для позбавлення від психологічного потягу до вживання і відновлення стану організму.

медичний центр

Нарколог усуне похмілля або абстинентний синдром, психіатр усуває психічні розлади у наркоманів чи допоможе при білій гарячці в алкоголіків, сімейний психолог надасть професійну допомогу родині.  Завдяки комплексній терапії залежності ви повернетеся до тверезого способу життя.

Ефективне лікування

Ефективне лікування залежності в медичному центрі доктора Василенко – це стаціонарне лікування наркоманії і алкоголізму.  Перебуваючи під цілодобовим наглядом лікарів, залежна людина отримує необхідну допомогу для відновлення організму і психіки після вживання.

Не забувайте, що залежність від ПАР це результат хронічного отруєння токсичними речовинами.  Для того, щоб відмовитися від шкідливої ​​звички вам знадобитися курс лікування в стаціонарі.  Перевага лікування в медичному центрі – позбавлення залежності на психологічному рівні.