Трамадол: що це, дія, передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Трамадол

Трамадолопіоїдний анальгетик, що володіє психотропною дією. Популярні таблетки, які користувалися попитом у 90-х роках зараз знову з’явилися на ринку. Купити Трамадол за допомогою закладок – не проблема, якщо наркоман потребує нової дозі, він завжди може замовити наркотики через інтернет.

трамадол купити

По своєму ефекту Трамадол нагадує морфій, але на відміну від морфіну Трамадол не пригнічує дихання. У медицині Трамадол застосовувався для лікування сильного болю, як при важких захворюваннях, так і при помірних болях за призначенням лікаря.

Дія Трамадолу

Ейфорійний ефект Трамадолу досягається при вживанні наркотику в ударній дозі. Анальгезуючі властивості Трамадолу надають розслабляючий ейфорійний ефект для наркомана. Дія аптечних наркотиків може відрізнятися один від одного тривалістю ейфоричних відчуттів.

Наприклад, при вживанні Трамадолу стан наркотичного сп’яніння може тривати від 2 до 6 годин. Після чого наркоман відчуває занепад сил, пригнічений стан, тривогу, дратівливість і депресію.

Передозування

Трамадолце наркотик, який діє на центральну нервову систему. Зворотний ефект від вживання в ненормованій кількості – це передозування. Перша допомога при передозуванні Трамадолом – це детоксикація або промивання шлунка.

передозування трамадолом

Симптоми передозування – отруєння організму, нудота, блювання, судоми. Якщо ця ситуація сталася вдома не намагайтеся надати допомогу самостійно, адже ви можете погіршити ситуацію. Зверніться до лікаря-нарколога для надання першої допомоги на дому.

Наслідки вживання

Тривале вживання Трамадолу негативно впливає на шлунково-кишковий тракт, нервову систему, психологічний і фізичний стан людини. Щоб уникнути летального результату або смерті від передозування необхідно пройти курс лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко.

В деяких випадках наслідки вживання можуть бути незворотними. Тому дуже важливо звернути увагу на перші ознаки вживання наркотиків, щоб надати своєчасну допомогу наркоману.

Лікування залежності

Пройти курс лікування залежності від Трамадолу необхідно в стаціонарі під цілодобовим наглядом лікарів. Це виключить ризик повернення до вживання наркотиків під час лікування, як наприклад, в безкоштовному реабілітаційному центрі для наркоманів.

лікування залежності від трамадолу

Після комплексної терапії організм і психіка людини повністю відновлюються, зникає психологічне бажання вживати Трамадол, залежний повертається до здорового способу життя і набуває цінності, принципи, мотивацію. Завдяки поетапному лікуванню наркоманії в медичному центрі доктора Василенко людина назавжди позбавиться від бажання вживати наркотики, а також від наслідків вживання Трамадолу.