Дурман: що це таке, як діє, наслідки вживання, передозування, лікування

Що таке дурман

Дурман – це наркотик рослинного походження. Він відноситься до галюциноген із-за того, що викликає бачення.

що таке дурман

Цей наркотик можна порівняти за ефектом з кетаміном, ЛСД, псилоцібіновими грибами. Але його вживання набагато небезпечніше.

Дурман – це отруйна рослина. До його складу входять алкалоїди, які мають наркотичний ефект.

Як діє дурман

Ефект дурману залежить від способу вживання. Деякі люди вживають насіння дурману у висушеному вигляді, а деякі наркомани використовують свіжі квіти дурману для досягнення галюциногенного ефекту.

ефект дурману

Не забувайте, що отруйні речовини, які входять до складу дурману можуть надати непередбачувану дію. Часто люди стикаються з психотичними розладами після вживання, і їх можна порівняти з амфетаміновим психозом. Вживання дурману навіть у невеликих кількостях становить небезпеку для життя людини.

Наслідки вживання

Токсичні речовини, які входять до складу дурману отруюють організм. Розлад психіки на тлі слухових, зорових і тактильних галюцинацій можна порівняти з наслідками вживання псилоцибінових грибів. Шлунково-кишковий тракт, нервова система та інші життєво важливі функції організму піддаються небезпеки при вживанні дурману в будь-якому вигляді.

Побічні ефекти

Дурман викликає ряд побічних ефектів. Нудота і блювання, підвищена чутливість до світла, панічний страх, провали в пам’яті, порушення координації руху – це невеликий перелік побічних ефектів від вживання дурману.

побічна дія

Експерименти з цим наркотиком можуть призвести до передозування або до зупинки серця. Вплив дурману на психіку людини до кінця не вивчений, але людина, яка спробувала дурман не контролює свої дії і може заподіяти шкоду собі або оточуючим людям.

Передозування

При передозуванні дурманом варто негайно звернутися за допомогою до лікарів. Втрата свідомості, агресія і провали в пам’яті можуть призвести до плачевних наслідків. Перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння, людину відвідують суїцидальні думки, він схильний до депресії. Отруєння отруйною дурманом може призвести до смерті. Зверніться за допомогою до нарколога, якщо ви помітили ознаки вживання дурману.

Лікування залежності

Щоб позбутися від наркотичної залежності в першу чергу потрібно провести комплексне обстеження організму. Токсичність дурману говорить про те, що при тривалому вживанні шкода завдається не тільки здоров’ю, але і психіці людини.

лікування залежності

Курс лікування залежності від дурману починається з детоксикації. Щоб вивести отруйні речовини з організму знадобиться допомога лікаря-нарколога. Для позбавлення від психологічної залежності вам запропонують пройти курс реабілітації в стаціонарі медичного центру.