Баклофен: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Баклофен

Наркомани часто використовують аптечні наркотики чи лікарські препарати для того, щоб отримати задоволення. Популярними наркотиками серед наркоманів є: барбітурати, Баклофен, Кодтерпін, Лірика та інші аптечні препарати.

баклафен

У медицині Баклофен використовується як противоепелептичний засіб, а також лікарі рекомендують використовувати ліки як антидепресант. Але в більшості випадків наркомани використовують Баклофен, щоб змінити свідомість, відчути приплив енергії і сил, і досягти ейфорії.

Ефект Баклофену

Наркомани описують ефект Баклофену як стан вседозволеності, височини, окриленості. Але чи це так? Ілюзія, яку відчуває наркоман в момент вживання наркотиків, дуже швидко змінюється депресією, тривогою, апатією і байдужістю. Такі емоційні перепади з’являються тоді, коли дія Баклофену закінчується.

В залежності від способу вживання залежить тривалість ефекту наркотиків. Наркомани вживають Баклофен не тільки у вигляді таблеток, але і у вигляді подрібненого порошку. Нерідко вживання аптечних наркотиків супроводжується вживанням спиртних напоїв та інших популярних наркотиків, для посилення стану наркотичного сп’яніння.

Передозування

При передозуванні Баклофеном ви можете надати допомогу наркоману в домашніх умовах. У першу чергу вам необхідно викликати нарколога на дом або звернутися в швидку допомогу. Ознаки передозування – блювання, втрата свідомості, галюцинації, погіршення зору, порушення координації рухів.

передозування баклофеном

Наслідки передозування наркотиками можуть бути різними, починаючи від отруєння токсичними речовинами і закінчуючи комою і смертю. Щоб знизити ризик згубних наслідків необхідно кинути вживати наркотики.

Наслідки вживання

Наслідки вживання Баклофену незворотні. Це стосується стану організму, а так само психологічного стану та емоційного фону. Руйнування організму і збої в роботі життєво-важливих органів можуть бути наслідком вживання Баклофену.

Для діагностики стану організму після вживання наркотиків необхідно пройти комплексне обстеження в медичному центрі доктора Василенко.

Лікування залежності від Баклафена

Позбутися від наркотичної залежності з допомогою унікальних методик лікування наркоманії можна за допомогою кваліфікованих лікарів. В наркологічній клініці ви не отримаєте комплексну допомогу, а лише позбавитеся від абстинентного синдрому на короткий час.

лікування залежності від баклофену

У реабілітаційному центрі вам нададуть психологічну допомогу, яка не гарантує відсутність зриву в майбутньому. Тільки в медичному центрі Василенко ви отримаєте комплексне лікування наркоманії і назавжди позбудетеся від ейфорії, яку колись відчували під час вживання.