Залежність від амфетаміну – лікування і реабілітація

Однією з найпоширеніших проблем сучасного суспільства вважається залежність від амфетаміну. Лікування та реабілітація необхідні для того, щоб допомогти наркоману позбутися тяги до вживання. Медичний центр доктора Василенко проводить ефективне лікування наркозалежних в Запоріжжі.

лікування залежності від амфетаміну

Амфетамін – психостимулятор, який викликає психологічне та фізичне звикання. Помітити ознаки його вживання можна за допомогою тестів на наркотики або завдяки консультації нарколога-психіатра. Симптомами залежності є розширені зіниці, втрата апетиту, неадекватна поведінка, психоз.

Амфетаміновий психоз

Одним з наслідків вживання є амфетаміновий психоз. Оскільки наркотик надає згубну дію на психіку наркомана, можуть з’явитися галюцинації, параноя, нав’язливі страхи. Доктора нашого медичного центру приділяють увагу усуненню побічних ефектів амфетаміну для психіки за допомогою:

  • Групової терапії;
  • Індивідуальних консультацій з психологом, психіатром;
  • Сеансів супер стрес-шокової терапії;
  • Гіпнотерапії.

Під час реабілітації осіб відновлює втрачені під час вживання навички відповідальності, здатність вибудовувати причинно-наслідкові зв’язки, поліпшується концентрація уваги та пам’ять. В кінцевому підсумку функції психіки повністю відновлюються і людина позбавляється від наслідків вживання.

Тест на вживання амфетаміну

Як проводиться тест на вживання амфетаміну в нашому медичному центрі? Під час бесіди з наркологом-психіатром лікар звертає увагу на ознаки залежності. Це допоможе визначити стаж вживання, а мотиваційна бесіда – переконати наркомана пройти реабілітацію. Так само ми використовуємо аналіз крові й сечі для визначення залежності.

залежність від амфетаміну

Ви зможете переконатися в тому, що ваша дитина нюхає фен якщо запишетесь на консультацію до наших фахівців. Ми проведемо діагностику і підтвердимо вживання. Після цього ми розповімо вам про переваги стаціонарного лікування наркоманії, яке допоможе кинути вживати фен.

Лікування залежності від амфетаміну

Щоб почати лікування залежності від амфетаміну ми повинні провести бесіду з самою залежною людиною, щоб переконатися в тому, що у нього є бажання змінити спосіб життя. Заперечення часто супроводжує вживання, але ми знаємо як діяти в такій ситуації та допоможемо діагностувати залежність.

Щоб переконати наркомана лікуватися, досить розповісти йому про те, що чекає його в майбутньому, якщо зараз він не відмовиться від вживання – передозування і смерть. Коли у людини буде добровільне бажання пройти лікування, ми зможемо допомогти йому позбутися від фізичної та психічної залежності.