Кинути наркотики реально – план дій

Спираючись на наш 25-річний досвід ми переконані, що кинути наркотики реально. План дій, який допоможе вам у цьому склали практикуючі фахівці медичного центру доктора Василенко. Велика відповідальність лежить на членах сім’ї залежної людини, тому що найчастіше саме їм доводиться переконувати наркомана пройти лікування.

кинути наркотики реально

Сам наркозалежний не усвідомлює проблему або думає що може відмовитися від наркотиків самостійно, але всі спроби зробити це закінчуються черговим зривом. Для цього ми радимо дотримуватися простих кроків, які допоможуть позбутися від залежності та повернутися до тверезого способу життя.

Як відмовитися від вживання наркотиків

Якщо ви не знаєте, як відмовитися від вживання наркотиків, наша команда фахівців проінформує вас про те, з чого почати лікування і як зробити його максимально ефективним з довгостроковим результатом у вигляді довічної ремісії. Фактори, які впливають на успішне проходження реабілітації складаються з:

  • Мотивації. У людини має бути добровільне бажання пройти лікування;
  • Терміни реабілітації. Рекомендується проходити повний курс лікування;
  • Участь сім’ї. Членам сім’ї рекомендується відвідувати сімейного психолога;
  • Профілактика. Дотримуйтеся рекомендацій фахівців після лікування.

Комплексний підхід до лікування залежності від наркотиків в першу чергу спрямований на усунення наслідків вживання для психіки, формування навичок тверезого життя, придбання активної життєвої позиції. Після реабілітації ви зможете позбутися від тяги та кинути вживати наркотичні препарати.

Способи кинути наркотики

Способи кинути наркотики, які можна вважати неповноцінним лікуванням – це тільки детоксикація, що проводиться в наркологічних лікарнях. Таким чином не вийде позбутися психологічної залежності, тому з великою ймовірністю людина знову повернеться до старого способу життя.

як кинути вживати наркотики

Саме тому лікування в нашому медичному центрі включає в себе крім наркологічної допомоги, індивідуальні та групові консультації з психологом, психотерапію, гіпнотерапію, програму профілактики зриву і багато інших технік та підходів, спрямованих на усунення психологічної залежності та тяги до вживання.

Як кинути вживати наркотики

Щоб кинути вживати наркотики необхідно своєчасно звернути увагу на ознаки наркотичної залежності та негайно звернутися до фахівців. Стаціонарне лікування наркоманії у нас включає в себе комплекс заходів, спрямованих на усунення психічної та фізичної залежності.

Вибираючи кваліфікованих фахівців в області наркології й психіатрії ви отримаєте можливість відновити психологічний стан і здоров’я, позбутися від думок про вживання, сформуєте необхідні навички профілактики зриву і зможете повернутися до здорового способу життя.