Контрольоване вживання наркотиків це міф

Чому контрольоване вживання наркотиків це міф? Система ілюзій і заперечення формується у всіх залежних людей. Спроби переконати оточуючих в тому, що наркоман контролює ситуацію і може кинути вживати в будь-який момент – це ознака заперечення проблеми.

міфи про наркотики

Якщо ви помітили, що близька людина вживає наркотики та намагалися провести з ним бесіду на цю тему, то скоріше за все ви чули від нього слова про те, що у нього немає залежності й він вживає контрольовано, наприклад тільки по вихідним або коли є привід. Але на ділі ситуація зовсім інша.

Чому не можна контролювати вживання

Вживання наркотиків не можна контролювати по ряду причин. В першу чергу через психологічну залежність, яка посилюється з кожним днем. Друга причина – фізичне звикання організму до ПАР. Крім того, на розвиток залежності від наркотиків впливають такі чинники:

  • Зростання толерантності;
  • Склад наркотичних препаратів;
  • Тяга до вживання;
  • Заперечення проблеми.

Коли людина починає експериментувати з наркотиками дозування постійно збільшується. У складі наркотиків містяться синтетичні речовини, що викликають психічне й фізичне звикання. Наркоман відчуває потребу у вживанні, а помилкові переконання заважають йому прийняти проблему і погодитися пройти лікування.

Як відмовитися від вживання наркотиків

Якщо ви прийняли рішення відмовитися від вживання наркотиків, дозвольте фахівцям медичного центру доктора Василенко надати вам допомогу. Ми складемо для вас індивідуальний курс відновлення, враховуючи стадію залежності, стан організму і психіки та запропонуємо пройти анонімне лікування наркоманії.

контрольоване вживання наркотиків

Під час реабілітації у вас сформується система життєвих принципів і моральних цінностей, ви придбаєте навички запобігання зриву і позбудетеся від психологічної залежності. Курс лікування спрямований на поліпшення якості життя і відмову від вживання наркотичних препаратів.

Кинути вживати наркотики самостійно

Зрозумійте, що кинути вживати наркотики самостійно не вийде. Ви можете спробувати взяти ситуацію під контроль, але через ломку та тягу до вживання згодом знову повернетеся до старого способу життя. Тільки завдяки комплексному підходу можливо позбутися від наркоманії.

Наша команда має великий досвід лікування наркозалежних. Ми проводимо роботу з помилковими переконаннями та допомагаємо залежним людям повернутися до тверезого способу життя. Наші психологи допоможуть переконати наркомана лікуватися, якщо він цього не хоче. Отримати безкоштовну консультацію можна за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті.